Všichni slyšeli, že byste neměli posuzovat knihu podle její obálky. Zřídka to však děláme. Žena, která stála v řadě u pokladny supermarketu, se o tom dozvěděla.

Rozhodla se sdílet příběh na Facebooku:

- „Stála jsem ve frontě, přede mnou stálo několik lidí, žena doprovázená pěti dětmi. Barva jejich kůže naznačovala, že ne všichni měli jednoho otce. Netrvalo dlouho a lidé v pozadí začali komentovat celou situaci slovy:

"Zajímalo by mě, kolik otců má?"

"Mohla by je alespoň správně obléknout"

"Proč měla tolik dětí, když si je nemohla dovolit?"

Obrázek z google.com

Mlčela jsem o tom, co říkali ... Dvě děti měly blond vlasy, bundy a teplé boty, zatímco ostatní tři s tmavými vlasy a tmavohnědými očima měly na sobě jen krátké šortky a žabky.

Když byla řada na nich, aby zaplatili za nákupy, byla žena v rozpacích do té míry, že zapomněla na PIN své karty. Pak jsem se rozhodl přijít a zeptat se, jestli bych mohl pomoci.

'' Krmit nebo adoptovat? Mám 9 dětí, z nichž pouze dvě jsou moje. Prosím, pomozte mi, “odpověděla.

Po chvíli se usmála a dodala: „Milá paní, tyto děti k nám přišly před 3 dny a budou s námi nějakou dobu. Snažím se, aby se cítili v bezpečí a milovali. Bohužel jsme ještě neobdrželi platbu, ale právě jsem si koupila to, co si zatím můžu dovolit. “

"Krásné děti." Je skvělé, že se navzájem podporují, “odpověděla jsem.

Po opuštění pokladny dala každému dítěti nový kabát. Naložila vozík a zamířila k východu. Pak jsem ji dohonial a jednoduše jsem ji objal v úsvitu a řekla, že je to úžasná žena žena.

Když jsem se vrátil do fronty, všimla jsem si, že se muž za mnou usmívá. Najednou začal říkat:

'' Tyto děti ztratily právo žít s rodiči před několika dny, a oblečení, které měli na sobě, byly pravděpodobně jediné oblečení, které měli. Tato žena je přijala do svého domova. Věděla, že potřebují pomoc. Bohužel v tomto světě je stále méně lidí jako ona, “řekl hlasitě.

Nakonec jsem se obrátila, abych odpověděl všem komentátorům:

'' I když tyto děti byly jejím biologickým pohodlím, a i když měla asi tucet milenců, žádné dítě v této zemi by nemělo být uráženo tímto způsobem, natož hladově a chladně. Je mi to líto, ale zejména kvůli Vám.

Hlavní obrázek z google.com