Nevíme, jestli je tento příběh pravdivý, ale něco nám říká, že v dnešní době je to velmi pravděpodobné. Páry se rozpadnou, než se mohou navzájem dobře poznat, rozvody jsou samozřejmostí a děti se setkávají s novým kamarádem nebo otcem. To neznamená, že nový „táta“ je někdo špatný. Hrdina tohoto příběhu upřímně miloval svou partnerku, stejně jako i její dceru, která byla vychována bez otce. Ten se ztratil jako kámen hozený do vody, aniž by zaplatil výživné ...

Vychoval jsem ji jako by byla moje, říká hrdina příběhu:

„Moje pěstounská dcera se brzy ožení. Během posledních šesti měsíců její matka a sama nemluvily o ničem jiném a jedná se o živé přípravy. Moje dcera, jak jí říkám, nedávno promovala a i když studovala na veřejné univerzitě, stálo mě to draho. Koupil jsem jí auto, aby to pro ni bylo pohodlnější pro cestování do školy. Bydlela s námi, protože to bylo levnější - kvůli jejímu studiu nepracovala. Krátce před svatbou se její biologický otec nečekaně objevil v jejím životě.

Obrázek z google.com

Moje dcera a její biologický otec se začali pravidelně scházet a ona byla tak šťastná, že měla znovu otce ... Neřeknu to, bolelo to. Tenhle chlap neplatil za jediný den svého vzdělání, nestrávil s ní důležité okamžiky, nikdy tam nebyl, když byla nemocná nebo potřebovala pomoc, a okamžitě mě odložila stranou, když se objevil, ale vrátil se k tématu ...

Svatba byla plánována pro 250 lidí. Pokud jde o mě, požádal jsem o přidání 20 mých přátel - konec konců jsem měl platit za svatbu, takže jsem se rozhodl, že mám na to právo. Moje partnerka a její dcera řekli, že to není žádný problém ... Až na to, že když jsem potkal jednoho z mých kolegů a zeptal se, jestli bude na svatbě, byl velmi překvapen. Ukázalo se, že nic nevěděl (ani on, ani moji další přátelé). Naštvaný, zeptal jsem se na to své rodiny ... Zjistil jsem, že v místnosti je pouze 250 lidí, ale pokud by žádný z jejich hostů nepřijel, poslali by pozvánky mým přátelům ... Jako by to byli lidé nižší kategorie - zřejmě si to mysleli i o mně, stejně moje partnerka a její dcera mi včera potvrdili gala večeři s snoubencem mé dcery, jeho rodiči a, k mému překvapení, s biologickým otcem mé adoptivní dcery.

Obrázek z google.com

Při večeři dívka, kterou jsem vychoval jako své vlastní dítě, řekla, že by byla velmi šťastná, kdyby ji její skutečný otec dovedl k oltáři. Všichni vyjádřili obdiv a cítil jsem něco v krku. Nevěděl jsem, jestli se smát nebo plakat. Nakonec jsem to nemohl vydržet a požádal jsem o ticho, když řekl:

Chtěl bych provést přípitek. Okamžitě jsem viděl, jak si můj partner a dcera vyměňují starosti, a to jen potvrdilo mé přesvědčení, že jsem byl roky považován za bohatého hlupáka ...

Byl jsem součástí této rodiny už několik let, aspoň jsem si myslel. Dnes chci poděkovat budoucím manželům za otevření očí. Zřejmě jsem se mýlil ve své roli v této rodině. Myslel jsem, že obě mé ženy tady mají náklonnost a úctu, ale jsem jen banka s otevřeným účtem. Vzhledem k tomu, že vzali roli mého otce a nejsem to já, kdo povede mou dceru k oltáři, vzdávám se také role sponzora této svatby - ať se o to postará i skutečný otec.

Poté jsem se chystal k odchodu, i když se večeře konala v MÉM doma. Ve stejný den jsem stáhl všechny peníze ze společného účtu a ukončil smlouvu s organizátorem svatby (naštěstí jsem zaplatil pouze zálohu). Možná je to z mé strany sobecké, ale dobře, už jsem byl zvyklý příliš dlouho.

Rozumíme jeho pohledu a vy?

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com