Teenagerka obohacovala svět svou mimořádnou krásou už ve svých čtyřech letech. Jak se v posledních letech změnila? Mnoho uživatelů internetu nemůže uvěřit tomu, jak to vypadá teď.

Teenagerka z dětství potěšila každého svou krásou. Není divu, že ve věku 4 let si ji všimly největší módní značky a považovaly ji za nejkrásnější dívku na světě. Nejzajímavější je, že se to stalo jen před 10 lety, ale dnes po dívce není žádná stopa. Jak se během této doby změnila? Uživatelé internetu, kteří viděli její současné příspěvky, byli jejím vzhledem opravdu překvapeni.

Teenagerka, která byla ve věku 4 let považována za „nejkrásnější dívku na světě“. Jak vypadá dnes?

Kristina Pimenová je Ruska, která ve věku 4 let začala svou světovou kariéru. Spolupracovala s významnými módními značkami a agenturami a objevila se v reklamách pro společnosti jako Armani a na obálce časopisu Vogue.

Její debut se uskutečnil před 10 lety. Dnes už ani zdaleka není ta malá holčička Teenagerka, jak říkají Netizens, je nyní ještě krásnější, a mnozí říkají, že jednoho dne se může stát nejznámější modelkou na celém světě.

„Bude známější než Emily Ratajkowski,“ napsal fanoušek.

To, co jí odlišuje od ostatních hvězd, jsou ideální proporce nosu a očí - vzhledem k velikosti obličeje a také její symetrie lícních kostí a rtů - říkají odborníci. Dnes je Kristina Pimenová velmi populární a sociální média jí umožňují oslovit fanoušky z celého světa. Oficiální stránku hvězdy hvězdy Facebooku dnes sleduje 4,3 milionu lidí a toto číslo neustále roste.

Podle zahraničních zdrojů - dnes jsou rodiče 14 leté dívenky díky své dceři milionáři, ačkoli tyto miliony samozřejmě na svém účtu „udržují“, dokud Kristina dospěje.

Obrázek z pikio.pl

Obrázek z pikio.pl

Obrázek z pikio.pl

Hlavní obrázek z pikio.pl