Hailey je pětiletá dívka, která jednoho dne potkala Edwarda na cestě, který stál s kartou a žádal kolemjdoucí o pomoc ve formě jídla.

Dívka byla celou situací velmi dojatá a pak řekla něco, co matku velmi překvapilo. Dívka ji požádala, aby šla do obchodu a koupila něco pro muže, dokonce slíbila, že pokud to udělá její matka, dá jí své úspory.

Pak se zeptala své matky, aby se pokusila pochopit, jak je možné, že někteří lidé mají hlad a nemají domov. Pak přinesla sendviče muži, který jí řekl, že se jmenuje Edward. Hailey se s ním spřátelila a vždy mu přinesla jídlo. Ale to jí nestačilo. Dlouho myslela a byla ohromena Edwardovým osudem a nespravedlností ve světě.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

„Je nespravedlivé, že lidé jsou bez domova,“ říká Hailey. "Každý by měl mít místo k životu."

Hailey opravdu chtěla něco změnit, ale byla to jen malá holčička.

Pomyslela si, že kdyby měla kolem domu zahradu, mohla by bezdomovcům dát jídlo. Haileyino rozhodnutí jednat je krátké, tak to prostě udělala.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

Když od Edwardova setkání uplynuly čtyři roky, nic se nezměnilo. Jeho osud se nezlepšil a Hailey stále distribuovala zeleninu bezdomovcům.

Chtěla však udělat něco víc.

Přesvědčila svou matku, aby založila charitu, která by získala peníze na pomoc bezdomovcům. Ale to není všechno, rozhodla se udělat pro Edwarda malý dům. Měl to být miniaturní úkryt s rozměry 2,4 x 1,2 s dveřmi a okny, který by poskytoval provizorní, ale stále střechu nad jeho hlavou.

„Nechci, aby musel celý jeho život moknout na dešti, zvláště proto, že často máme špatné počasí,“ řekl Hailey.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

Máma napsala dopis, ve kterém požádala o grant od města. Dostali ho a Hailey získala 3 000 $ a 50% slevu na nákup potravinářských materiálů a produktů v místním obchodě.

S pomocí matky a dědečka postavila Hailey mobilní dům pro Edwarda.

Hailey byla hostem různých programů, protože média se začala zajímat o aktivity tak malého dítěte. To způsobilo, že se její aktivity dále rozšiřovaly. Hailey se podílela na pomoci obětem domácího násilí, každý rok kupuje zimní bundy pro děti, které hlásí takovou potřebu ze všech škol ve městě.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

Také organizovala workshopy pro děti o zahradnictví a získávání zdravých potravin.

Za své zapojení do pomoci místní komunitě získala řadu ocenění.

Je to mimořádné dítě s velkým srdcem, které ukázalo, že nejsme nikdy příliš mladí na to, abychom změnili svět a udělali něco důležitého pro ostatní.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

Sdílejte její srdcervoucí postoj a citlivost ...

Hlavní obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com