I pro takový vztah, který se zrodil z velké lásky, je třeba se o něj starat a pečovat.

Každodenní problémy, horší nálady partnerů nebo noví známí, kteří se mohou proměnit v něco vážnějšího, to neumožňují. Taková posloupnost věcí někdy vede k zradě, po které je obvykle zatraceně těžké ji spojit. Každý však reaguje na nevěru jinak.

Většina žen by na místě Casey určitě šla rovnou ke svému nevěrnému muži a řekla, co si o svém chování myslí. Naše hrdinka měla na to všechno úplně jinou představu - rozhodla se chovat, jako by všechno bylo v nejlepším pořádku. Nechtěla všechno zrušit, protože věděla, kolik práce, nákladů a úsilí ze strany mnoha lidí potřebuje přípravu.

Měl to být nejšťastnější den v mém životě. Bohužel se všechno změnilo doslova během mrknutí oka. Brzy se ukázalo, že to byl konec snového vztahu a každý by byl svědkem velkého rozpadu, říká Casey.

Den před svatbou Casey obdržela několik snímků obrazovky obsahu korespondence, kterou měl Alex s jinou ženou, a jejich společné fotografie. Data ukázala, že vztah trval několik měsíců, poslední zpráva byla před několika dny. K předčasným ukončením studia byli připojeni pouze stručné informace: „Já bych si ho nevzal. A ty? “

Jak mohu zrušit obřad, když dorazili všichni hosté a všechno bylo zaplaceno? Jak mi to mohl udělat? Vtrhla jsem do slz a cítila neskutečnou hanbu. Ale Alexa jsem milovala. Chtěla jsem si ho vzít další den. Byla jsem příliš šokována a smutná, abych se cítila naštvaná. Řekla jsem svým přátelům jen o všem. Nakonec jsme se rozhodli jít spát. Tu noc jsem nespala a když konečně svítalo, probudila jsem je a řekla jim své rozhodnutí - rozhodla jsem se chovat, jako by se nic nestalo, a odhalit pravdu o Alexovi našim rodinám a přátelům

Žena se rozhodla hrát za studena

Až do samého konce neukazovala, že věděla o temných tajemstvích svého snoubence.

Když Casey a Alex kráčeli k oltáři, její tělo se chvělo a nohy se jí klopily. Alex na ni podezíravě pohlédl, nevypadala jako šťastná nevěsta. Myslel si však, že je tak ohromená a zdůrazněná. Byl také trochu napjatý.

Jakmile se oba dostali k oltáři, nevěsta se zhluboka nadechla, obrátila se k rodičům a přátelům a odhalila brutální pravdu o svém budoucím manželovi.

Vypadá to, že Alex není ten, za kterého jsem ho měla. Nebude žádná svatba, “řekla Casey

Pak si z telefonu nahlas přečetla celou zprávu pro všechny hosty.

Nakonec pohlédla na Alexe a ten muž utekl z kostela. Casey se rozhodla pokračovat:

Miluji vás všechny a přestože to, co se nyní děje, je hrozné, jsem ráda, že jste tady. Dnes už nebude žádná svatba, ale místo toho budeme oslavovat poctivost, nalezení pravé lásky a následovat naše srdce, i když je to bolestivé

Po chvilce ticha a překvapení začali hosté tleskat.

Rozhodně to nebyla svatba, kterou jsem plánovala, ale díky těmto lidem to byla opravdu skvělá párty - končí Casey

Myslíte si, že nevěsta jednala moudře tím, že nahlas četla zprávy, které si její budoucí manžel a jeho milenka vyměnili mezi sebou?

Hlavní obrázek z wiemy.to