Kate a David Ogg čekali dvojčata. Nebyli však připraveni k narození dříve než za několik týdnů.

Obrázek z google.com

Lékaři je ujistili, že to nemusí znamenat nic špatného. Kate nejdříve přivedla na svět dceru. Narodila se silná a zdravá. Další batole však neplakalo. Přístroje ukázaly, že chlapec nemá žádné životní funkce. Pár, i když přežili to nejhorší, se odmítli nechat přesvědčit, že je to pravda.

Obrázek z google.com

Žádali o děti několik let. Není divu, že zprávy o dvojčatech je velmi potěšilo. Okamžitě po porodu se však dozvěděli, že jedno z jejich dětí bylo mrtvé.

Obrázek z google.com

Pár se zhroutil. Kate chtěla držet mrtvého chlapce v náručí. Dítě bylo chladné, takže jeho otec je zakryl vlastní blůzkou, aby je zahřál.

Obrázek z google.com

Rodiče nepřestali ani na chvíli mluvit s mrtvým synem. Popsali mu mimo jiné jeho malou sestra, která se narodila těsně před ním. V jednu chvíli křičela na dítě emocionální matka, aby ho probudila, a to se stalo! Pár si všiml pohybu. Přišli lékaři a rychle ujistili rodiče.

Obrázek z google.com

Připomněli jim, že jejich syn je mrtvý, řekl jim, aby to přijali a rozloučili se s dítětem. Mysleli si, že jen špatnně vidí. Víra, která trvala jen chvilku, byla znovu zhasnuta v jejich srdcích, ale svého syna ještě jen tak nepustili. A jejich milované dítě otevřelo oči a potom popadlo otcovo prst. V tuto chvíli nikdo nepochyboval, že dítě bylo naživu.

Obrázek z google.com

Lékaři dítě okamžitě vyšetřili a prokázali, že znovu nabylo života. Nedokázali však říci, jak se to stalo. Nějaká teorie je, že srdeční rytmus jeho matky ho oživil. Lidé, kteří se tohoto porodu zúčastnili, říkají, že viděli zázrak na vlastní oči. O několik týdnů později byl chlapec propuštěn z nemocnice a mohl se vrátit domů.

Obrázek z google.com

Navzdory skutečnosti, že od toho dne uplynulo 5 let a dvojčata rostou jako z vody, jejich máma a táta si pamatují okamžiky po porodu a stále je to dojímá. Nechtějí přemýšlet o tom, že byli dostatečně blízko a jejich syn by teď nebyl na světě.

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z YouTube