Tento příběh se rychle stal populárním na webu. To vše kvůli reakci matky dítěte, která se rozhodla odpovědět na popíchnutí v obchodě.

Jedna mladá matka šla nakupovat v hypermarketu. Pracovala pozdě, takže musela jít do obchodu pozdě večer, kolem 22:00. Neměla nikoho, kdo by pohlídal jejího pětiletého syna, a tak ho vzala se sebou.

Po výběru potřebných produktů stála ve frontě u pokladny. Byla otevřená jen jedna pokladna, takže za několik minut byla k dispozici nemalá fronta. Za matkou a dítětem stála také typický „namyšlená“, blondýna s dlouhými vlasy, dlouhými nehty, kilem makeupu na obličeji a ve velmi krátké mini sukni a elegantně oblečená stará dáma, asi 70 let stará.

Máma začala vybalovat plný nákupní vozík na pás. Bojovala s nimi a v té době měl její syn potíže. I přes její žádosti se chlapec nechtěl uklidnit, ignoroval její rozkazy. Bylo zřejmé, že se žena styděla za chování svého nešťastného syna. Chtěla nakupovat co nejdříve a vrátit se domů.

Na jednom místě byla situace komentována velmi podrážděnou blondýnkou.

Ten spratek by teď měl být v posteli!

Řekla velmi hlasitě a protočila oči.

Chlapcova matka byla ohromená, nevěděla, jak odpovědět. Potom něco pronesla postarší dáma:

V tuto chvíli byste měli být v práci!

Tato žena reagovala zcela specificky na to, jak se zacházelo s nevinnou osobou. Je však pravda, že za žádných okolností bychom neměli být lhostejní k utrpení druhých. Lidí i zvířat.

Hlavní obrázek z google.com