Milionář Marcus Lemonis na CNBC provozuje populární program ve Spojených státech, ve kterém pomáhá malým podnikům růst a zlepšit způsob, jakým prosperují. Lemonis ví, že jednáním se zaměstnanci s respektem a bezúhonností se každý z nich stará více o pracoviště, což má zase pozitivní dopad na produktivitu podnikání.

Podle Mezinárodní organizace práce jsou Spojené státy na druhém konci rozvinutých zemí, pokud jde o placenou mateřskou dovolenou. V roce 2015 se Lemonis setkal se ženou, která se připravuje na mateřskou dovolenou, a zároveň se snaží dosáhnout konce s rostoucí rodinou.

Tami Forbes je manažerkou obchodu Key Lime Pie. Přestože se Tami věnuje všemu od časopisů po marketing, Tami vydělává jen 300 $ týdně. V tuto chvíli na ni doma čekají 8letá dvojčata a třetí dítě je na cestě. Žena také pracuje jako noční servírka na podporu své rodiny.

Než Tami odejde na mateřskou dovolenou, Lemonis jí nabídne hodnotu šestiměsíční mzdy, což je dostatečný důvod pro to, aby Tami byla v slzách štěstí.

"Budu potřebovat tvou pomoc, než odejdeš." Potřebujeme tě. Také, abys mohla být v klidu, chtěl jsem ti dát peníze. Zaplatím vám šestiměsíční plat.“ - říká Lemonis v rozhovoru s Tami

Obrázek z google.com

To však není konec příjemných překvapení, která na Tami čekají.

"Až se vrátíš, zaujmete tohle místo." Váš plat bude 1 000 $ týdně, takže už nemusíte pracovat jako servírka. Budete mít čas na děti a tady si uděláte pořádek.“ - Lemonis dodává

"To pro mě tolik znamená." Vím, že budu schopna podporovat svou rodinu a až se vrátím, budu mít za co žít a dokonce ušetřím peníze. Je to skvělé, děkuji.“ - Tami se raduje se slzami v očích až tak, že obejme jejího dobrodince.

Obrázek z google.com

To je skvělý příklad toho, jak by se společnost měla chovat ke svým loajálním a pracovitým pracovníkům. Měli bychom ocenit ty, kteří přispívají k budování úspěchu společnosti. Toto gesto pro Tami tolik znamenalo a umožnilo jí a jejím dětem důstojný život.

Hlavní obrázek z google.com