Dospělí jsou si dobře vědomi toho, jak velkým odříkáním, ale zároveň i radostí, jsou děti.

Přestože mnohokrát slyšíte, že si někdo stěžuje na únavu nebo nedostatek trpělivosti, anglická rodina si nikdy nestěžovala. Radfordovi jsou šťastní rodiče devatenácti dětí! Ještě důležitější je, že tito manželé, kteří jsou spolu od nepaměti očekávájí další dítě.

Obrázek z google.com

Rodina ze severní Anglie je v současnosti největší v celé zemi. Ačkoli již mají devatenáct dětí, pár čeká další dítě. Když počítáme všechny měsíce, ve kterých mladá matka byla těhotná, ukázalo se, že prožila již 14 let s těhotenským břichem. Toto je samozřejmě číslo, které nezohledňuje poslední těhotenství. Pokud to přidáte do statistik, pak se ukáže, že byla matka těhotná patnáct let! Noel a Susanne jsou velmi hrdí na svých deset dcer a devět synů!

Obrázek z google.com

První dítě se objevilo již před dvaceti osmi lety, když jeho matce Suzanne bylo pouhých 14 let. Další, více plánované se objevily v intervalech jednoho až dvou let. V současné době Noel pracuje v pekárně u moře a jeho manželka se stará o nejmenší děti.

Obrázek z google.com

Celá tak velká rodina žije v jednom domě. Každý den vyžaduje snídani téměř 12 litrů mléka a dva balíčky cereálií. Nemluvě o večeři. Je však třeba dodat, že celá rodina je založena pouze na příjmu z pekárny, i když ročně utrácí téměř 30 000 liber! Jejich výdělek a schopnost utrácet peníze rozumně znamená, že nemusí dostávat dávky ani využívat instituce, jako je sociální pomoc.

Obrázek z google.com

Bude toto dítě poslední? Nedávají jednoznačnou odpověď. Je však zajímavé, že jejich nejstarší dcera Sophie bere příklad svých rodičů, a přestože jí je pouhých 23 let, měla již tři vlastní děti. A Noel a Suzanna? Baví je být hrdými prarodiči!

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com