Před 58 lety šel čtrnáctiletý Dave lovit se svým dědečkem. V lese měl teenager dojem, že zaslechl podivné zvuky ... Rozhodl se to zkontrolovat a odklonil se od svého dědečka. Jeho zvědavost zachránila malou Rose Ann!

22. září 1955, Dave Hickman šel lovit se svým dědečkem. Dave zaslechl zvláštní zvuk a následoval jeho kroky. Našel něco, co ve svém životě nikdy neočekával! Holčička, novorozené dítě, ležela na holé zemi zabalené pouze v modrém ručníku. Dítě mělo modré ústa, bylo pokryto studeným potem, mělo sklovité oči ... Dave zavolal svého dědečka, který rychle vyhodnotil stav malého dítěte jako kritický…

Obrázek z podaj.to

Rychle vzali dítě k lékaři a informovali o incidentu místní úřady. Dívka se jmenovala Rose Ann Wayne.

Obrázek z podaj.to

Zprávy o teenagerovi, který zachránil dítě, se dokonce dostaly do novin. O několik týdnů později byla adoptována Rose Ann. Dave se s ní rozloučil, ale nemohl na ten příběh zapomenout ... Chtěl najít dívku, ale nebylo to snadné. Noví rodiče dokonce změnili jméno.

Obrázek z podaj.to

58 let hledal Dave dívku, kterou zachránil. Téměř ztratil naději, když ho nečekaně někdo zavolal …

Obrázek z podaj.to

V roce 2013 dostal hovor od policie. John Catey mu řekl, aby si zapsal telefonní číslo a podrobnosti o ženě, Mary Ellen Suey. Dave zmateně napsal informace a nakonec se zeptal, co se děje. Ukázalo se, že cizinka je ona dívka, kterou hledá.

Obrázek z podaj.to

Dívka byla adoptována rodinou z fotografie. Dave a Rose Ann a Mary Ellen se rozhodli setkat!

Obrázek z podaj.to

Takto vypadá dívka z fotografie, kterou Dave zachránil jeden chladný den …

Obrázek z podaj.to

Oba si toto setkání užili! Žena znala příběh svého dětství a velmi chtěla poděkovat osobě, která jí zachránila život ... Teď měla příležitost

Obrázek z podaj.to

Hlavní obrázek z podaj.to