Každý rodič ví, jak obtížné je vychovávat dítě bez pomoci partnera.

25letý Hailey Arsenault však čelila trojité výzvě. Po narození synů se vyčerpaná matka téměř zhroutila. Rychle si uvědomila, že je sama s tak obrovským množstvím povinností, jejichž plnění bylo nad lidskou silou.

Neuvěřitelně unavená, napsala na Facebooku emotivní příspěvek, ve kterém se přiznala, že zvládání tohoto překračuje její fyzické schopnosti.

Obrázek z google.com

Hayleyina zpráva prorazila internet jako požár a setkala se s reakcí, kterou Hayley nečekala, když napsala svůj dopis tváří v tvář zoufalství a únavě.

Obrázek z google.com

Hayley a její synové žijí na malém ostrově prince Edwarda ve městě Tignish, které má pouze 800 obyvatel.

Hayleyin dopis, který byl jakousi výzvou o pomoc, dorazil do komunity, ve které žila.

Přišly k ní tři sestry Jenny MacDougall, Alice Mokler a Anita Arsenault a nabídly jim pomoc.

Ženy poskytovaly stálou, denní a bezplatnou podporu v péči o děti.

Jenny řekla: „Věděla jsem, kolik práce je při péči o jedno dítě, a když jsem slyšela, že má tři, byla jsem opravdu schopna si představit, jak vyčerpávající to musí být.“

V bývalých společnostech bylo toto řešení normální. Všichni podporovali ženy, které potřebují pomoc. Dnes, když jsou všichni zaneprázdněni svými životy, je to, co tyto ženy nabízejí, opravdu úžasné.

Obrázek z google.com

Sestry přicházejí k Hayley domů každé ráno a každá se stará o jedno z dětí. Pouze večer se vracejí do svých domovů. Někdy je to až ráno, kdy maminka, která je s nimi v noci sama, si může chvilku zdřímnout, a pokud to udělala v noci, nakupovala, večeře, uklízela nebo prala. Když byla sama, neměla čas jíst, zakopla o předměty a hora prádla nikdy neklesla.

Obrázek z google.com

Tyhle babičky chlapců prokázaly skutečnou ženskou solidaritu a empatii. Jak říkají, jsou rády, že mohou pomoci. Výsledkem je, že spolu tráví také více času.

Obrázek z google.com

„Pro mě je příchod sem určitým druhem odměny,“ řekla Jenny.

Chlapci používají 250 plenek týdně, což ukazuje obrovskou práci, kterou mají všechny dámy.

Hayley se bez toho neobejde. Situace byla opravdu dramatická a mimo její sílu.

„Je úžasné vidět, jak si cizinci opravdu dělají pouto s vašimi dětmi,“ řekl Hayley. - „Stali se lidmi, které znáte a kterým důvěřujete, a to je opravdu něco. Bez nich bych to nemohl udělat.“

Obrázek z google.com

Tyto ženy jsou opravdu úžasné. Vzdali se svých vlastních tříd, odpovědností a pohodlí, aby pomohli mladé, osamělé matce trojic v solidaritě.

Hlavní obrázek z google.com