Nikdy jsem neměl huskyho psa, ale bohužel jsem poslouchal spoustu negativních názorů na ně a (jako obvykle) jsem si myslel, že jsou to kecy. Měl jsem německého ovčáka, Amstaffa, Dobermana ... Žádný nebyl agresivní, protože je nikdo neučil tuto agresi. Tak proč by to mělo být odlišné pro tohoto krásného huskyho?

Lia fena udělala něco, co ukazuje její velké srdce. Vzala si malou kočičku a zachránila jí život ... Jen se podívejte na obrázky!

To ubohé koťátko zasazené do feny je Rosie. Ten malý byl nalezen na pokraji úplného vyčerpání. Majitel psa vzal Rosie domů, nepočítaje zázrak. A pak Lilo ukázala extrémně silně vyvinutý mateřský instinkt …

Obrázek z podaj.to

Třítýdenní koťátko neopustilo svou náhradní matku první dny, dokonce se k ní mazlila. Lilo naopak neprotestovala! První kritický týden, ve dne i v noci, sledovala Rosii, hladovějící a unavenou.

Obrázek z podaj.to

Majitelé feny to nedokážou racionálně vysvětlit, ale Rosie nějak začala sát Lilo ... A tak se fena změnila na matku v plné velikosti.

Obrázek z podaj.to

Huskies jsou známí svým temperamentem a jejich chování je někdy obtížné předvídat, ale tentokrát ne! Lilo nedělala nic k vystrašení koťátka.

Obrázek z podaj.to

Ještě pár dní a Rosie znovu získala svou plnou sílu. A to vše kvůli lásce, kterou jí husky dal! "Dívky" se staly velmi přátelskými.

Obrázek z podaj.to

Rosie nejen získala z tohoto vztahu. Lilo nikdy neměla své vlastní děti, ani je nebude mít v budoucnosti. Rosie jí proto kompenzuje nedostatek vlastních potomků a umožňuje jí uspokojit její mateřský instinkt.

Obrázek z podaj.to

Dělají docela šťastnou rodinu, že?

Obrázek z podaj.to

Společným spánek se navíc stal jejich nový zvyk.

Obrázek z podaj.to

Rosie má nyní tři a půl měsíce a její oblíbená zábava jsou společné procházky s ... mámou.

Obrázek z podaj.to

Nesouhlasíte také s nespravedlivými názory na husky psy?

Hlavní obrázek z podaj.to