Příběh tří sester z Austrálie je neuvěřitelný. Katie, Cassie a Kristal neměly snadné dětství. Když byli mladí, dostala jejich matka rakovinu vaječníků. Otec dívek to zřejmě nemohl vydržet, opustil svou rodinu ... Ale jeho žena udělala, co mohla, aby dívky měly normální život. Byli jsme úspěšní více než 20 let ...

Dívky musely čelit vážným nemocem své matky, opustit otce a ztratit svůj domov. Naštěstí se jejich matka vzpamatovala!

Obrázek z podaj.to

Žena se snažila, aby jí její děti chyběly. Sestry souhlasí, že díky ní jsou radostné, optimistické ženy. A v jejich situaci není snadné se usmát …

Obrázek z podaj.to

Katie, Kristal a Cassie byly neoddělitelné jako děti …

Obrázek z podaj.to

A v dospělosti se toho málo změnilo, i když každý založil svou vlastní rodinu. Štěstí přerušila zpráva o Katieho chorobě - ​​byla diagnostikována rakovina střev. V té době jí bylo 30 let.

Obrázek z podaj.to

Tři roky boje s rakovinou začaly dávat výsledky, když přišla nová rána, a ve skutečnosti dvě - sestry Katie jsou také nemocné. Obě mají rakovinu prsu. Kristala byl odhalena půl roku poté, co Cassie onemocněla.

Obrázek z podaj.to

Vypadá to, že boj proti této nemoci v této rodině by nikdy nekončil. Televize se dozvěděla o sestrách a ... bylo rozhodnuto něco pro ně udělat!

Obrázek z podaj.to

Díky jednomu australskému programu, který ukazuje různé životní příběhy, sestry a jejich matka šly na jedinečnou cestu! Strávili 5 dní v New Yorku, Hongkongu a Itálii.

Obrázek z podaj.to

Díky tomuto úžasnému překvapení se mohli odtrhnout od šedé reality a jednoduše si odpočinout a dobít se pozitivní energií.

Obrázek z podaj.to

Držíme palce, aby všechny tři překonaly nemoc!

Obrázek z podaj.to

Hlavní obrázek z podaj.to