Plastická chirurgie pro mnoho lidí se velmi rychle stává závislostí. To byl případ této ženy, která se tomu oddala od svých 13 let.

Aby vypadala jako panenka Barbie, Stephanie Mülik, která žije ve Švédsku, provedla svou první plastickou operaci v tak mladém věku.

Je zajímavé, že matka podporovala její dceru ve snaze o její sny, přesvědčila ji, aby v tak mladém věku postupovala při zvětšení rtů.

Stefanie Mulic doslova miluje panenky Bratz a Barbie. Její uctívání dětské hračky se projevuje docela neobvyklým způsobem.

19letá dívka, když byla dívka, se rozhodla, že bude vypadat přesně jako kultovní Barbie.

Stephanie si důsledně uvědomuje své sny a sama neustále něco mění.

Během této doby provedla mnoho operací: změnila tvar nosu, zvětšená ňadra, vylepšené lícní kosti, bradu a čelist.

Moje matka pracuje jako kosmetička a moje teta pracuje s implantáty a botoxem, takže tyto předměty mi nikdy nebyly podivné - řekla v rozhovoru pro The Sun.

Od 17 let se Stefanie každý měsíc podrobuje vyplnění rtů. Výplně a chirurgický zákrok však pro 19leté stále nestačí.

Už plánuji další léčby.

Dívka sama připouští, že se jedná o závislost, ale ani ona, ani její příbuzní nemají problém se všemi operacemi:

Vzhledem k tomu, že mám operaci, můj život se právě dostal snadněji. Nevím, kolik jsem utratil za svou závislost, ale snažím se nepřekročit 15 000. Švédské koruny (asi 36 000 CZK) měsíčně. Moje rodina a přátelé nemají vůbec žádný problém. Vždy říkají, že vypadám skvěle. Prozatím jsem s výsledky spokojen a nemám v úmyslu zastavit.

Hlavní obrázek z wiemy.to