Každý, kdo kdy musel přežít oheň ve svém domě, nebo kdo zná lidi, kteří prošli takovým peklem, chápe zničující následky této strašné události.

Je obdivuhodné, jak rychle se oheň šíří všude, dokud nepozře celý dům. Rodina Marrů z amerického státu Michigan měla tuto těžkou zkušenost.

Stalo se to v roce 2017. Dom Marrových začal hořet v březnu. Všichni byli v extrémním zoufalství. A ne tolik kvůli tomu, co oheň zničil. Jejich oblíbený pes, Chloe, byl v domě, který byl pohlcen ohněm a mohl kdykoli zemřít.

Byla však zachráněna díky hasičům. Vytvořili plynovou masku pro Chloe a pomohl jí z ohně.

Návrat do ruin

To je místo, kde byste celému příběhu už mohli dát tečku, ale pes měl dluh, který chtěl splatit.

fotka: storyfox.ru

Důvodem bylo to, že matka rodiny Christine Marrová navštívila místo se svým psem poprvé od požáru.

Když sledovali spálené věci, stalo se něco úžasného.

Chloe najednou začala volat její dámu na jedno místo. Když Christine následovala, pes ji vedl k temné díře pod podlahou. Pes ji očíchával.

fotka: storyfox.ru

Christina později vyprávěla, jak zaslechla slabé mňoukání přicházející zpod prken. Když v té díře zapálila baterku, uviděla tam kočku.

Nejprve se Christine rozhodla, že to byla kočka bez domova, která pronikla do domu přes podlahu. A po krátké době si uvědomila, že to byla jejich kočka Ringer, která se ztratila.

fotka: storyfox.ru

Byl ztracen v ohni

Ringer zmizel, když v domě vypukl oheň. Dva měsíce ho nemohli nikde najít. Na co nejspíše mysleli? Kočka je samozřejmě už mrtvá ...

Christina byla neuvěřitelně šťastná, když našla chlupaté zvíře! Je úžasné, že Ringer zůstal naživu tak dlouho, že byl sám v kompletně vyhořelém domě!

V rozhovoru s redaktory Jižní Floridy Christina Marr uvedla, že to byl prostě zázrak. Kočka žila dva měsíce bez jídla a vody.

fotka: storyfox.ru

Když ho našli, byl velmi vyčerpaný, ale po návratu do své rodiny se rychle zotavil. Samozřejmě se to stalo pod přísným dohledem Chloe. Pes neopustil svého kočičího přítele.

Hlavní fotka: storyfox.ru