Můj bývalý manžel a já jsme byli manželé 35 let a dokonce jsme oslavili korálové výročí. To jsem věřila, že manželství by mělo být opravdu silné, když jej nazývají to “korálové”.

Místo toho jsem však zjistila, že se můj manžel vídá s jinou ženou, která je téměř o 20 let mladší než já. Přiznám se, že to zpočátku nebylo snadné, ale nakonec jsem si uvědomila, že by mi to mohlo i pomoci.

Podívala jsem se zpět na svůj život a dospěla k následujícím závěrům, které s vámi chci sdílet. Řeknu o nich více níže.

Buďte sobečtí. Stejně jako většina žen jsem se snažila udělat všechno dobré, především pro svého manžela a děti. Proto jsem musela opustit své zájmy, protože jsem většinu času „sloužila“ své rodině, abych ji udržela vždy plnou, čistou a zdravou.

Ocenili to manžel a děti? Ne, protože to byly moje „povinnosti“, které jsem vždy dělala. To není v pořádku. Pokud se nechcete stát sluhou, nebojte se být sobečtí.

Rozšiřte své obzory. V mém manželství se všechno točilo kolem mého manžela, jeho přání. Taková žena je pro muže velmi vhodná, ale nezajímá ho. A dobrá věc je, že není nic o čem mluvit, než o borši, který jste uvařila na večeři.

Je důležité mít své vlastní koníčky a plány. Začněte číst více, zaregistrujte se na některé kurzy, zúčastněte se různých akcí a poté si uvědomíte, že ...

Ten muž není nejdůležitější. Mnoho žen se bojí osamělosti a drží se svých mužů až do konce. Stojí to za to? Žít pod stejnou střechou jako člověk, který vás neuznává, je pochybné „štěstí“.

A není třeba se ani obávat klepů. Lepší je pracovat na sobě a na vašem životě, a pak nebudete litovat, a oni vás budou obdivovat.

Konec znamená konec. Neberte muže zpět, i když vás o to požádá. Je dospělý a měl pochopit důsledky svého rozhodnutí. Pokud tomu nerozuměl, proč potřebujete kočku, která jde a vrací se? Stojí za to respektovat sebe a neodpustit zradu vůči vám.

Závěry jsou klamně jednoduché a mnoho lidí si je pravděpodobně přečetlo už mnohokrát. Jedna věc je však přečíst si ji a druhou je skutečně se řídit touto radou.

Hlavní foto: google.com