Na konci zimy 2002 se Jake a Erin Herrin stali šťastnými rodiči dvou dcer - Kendry a Malie. Tato událost vyvolala smíšené pocity: děti se ukázaly jako siamská dvojčata. Na jedné straně byli rodiče velmi spokojeni se zdravím svých dcer v rodině a na druhé straně se obávali o svůj budoucí osud.

foto: laykni.com

Čtyři roky měli Kendra a Malia jeden společný život, ale jejich rodiče jim chtěli dát samostatný život a rozhodli se je oddělit.

foto: laykni.com

Dívky mají pouze dvě nohy a každá z nich může ovládat jednu. Postupně se tomu přizpůsobili a začali chodit a dokonce běhat bez problémů.

foto: laykni.com

V roce 2006 byla provedena separace dvojčat. Bylo zapojeno 31 lékařů, kteří na dívkách pracovali déle než jeden den. Brzy se o této události dozvěděla média a Kendra a Malia se staly malými celebritami.

Je to už 14 let, co dvojčata žijí samostatně.

foto: laykni.com

Musela si samozřejmě zvyknout na život v nové realitě, ale postupně se přizpůsobovala. Dívky chodí do školy a někdy se učí doma. Obě jsou talentované: rády kreslí a nejsou v tom špatné.

foto: laykni.com

Kendra a Malia šly příkladem svým vrstevníkům a ukázaly, že neexistují žádné beznadějné situace. Ve škole jsou považovány za hrdinky a jejich spolužáci je velmi respektují.

Nyní jsou dívky ve věku 18 let a vypadají na jejich věk.

foto: laykni.com

Sestry žijí život naplno, mají možnost distancovat se od sebe a zůstat na různých místech. Dívky absolvovaly autoškolu a jsou skvělými řidičkami.

foto: laykni.com

Sestry provozují kanál YouTube a stránky na sociálních sítích, kde sdílejí zajímavé události ze svého života. Dvojčata mají desítky tisíc fanoušků.

foto: laykni.com

Herrinské sestry udržují kontakt s matkou siamských dvojčat Kelly a Carter. Na základě osobních zkušeností jim v co největší míře poskytují rady a podporu. Kelly a Carter se také plánují oddělit, ale jejich rodiče se ještě musí rozhodnout.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com