Celá země sledovala narození těchto dětí!

Narození dvojčat je vždy vzrušující událostí pro rodiče i lékaře. V jednom malém městě v České republice však došlo k neobvyklému zrození, ke kterému dochází pouze jednou za několik století.

Aleksandra Kinova, když zjistila, že je těhotná, byla s tak dobrou zprávou neuvěřitelně šťastná. Těhotenství bylo perfektní, protože žena byla mladá a zdravá. Aleksandra se svým stavem zacházela velmi opatrně a něžně, a když na prvním ultrazvuku zjistila, že má v břiše více než jedno dítě, na tyto zprávy reagovala klidně, protože už měla dvojčata z předchozího těhotenství. Ona a její manžel byli rádi, že byli rodiči několika dětí najednou. Jak se však ukázalo, na pár čekaly zcela neobvyklé zprávy. Jak těhotenství postupovalo, lékaři si všimli, že žena bude mít čtyři děti! Ale i tehdy se Aleksandra ukázala klidná, nedělala si starosti, ale rozhodla se pečlivěji a důkladněji se připravit na nadcházející porod.

foto: storyfox

Žena podstoupila všechny naplánované testy. Během jedné z těchto relací však nový objev vyšel zcela nečekaně! Lékaři již spočítali pět dětí.

Aleksandra tomu nemohla uvěřit a vykřikla. Ne ze strachu, ale ze štěstí. Koneckonců, ne každá žena je vybrána vesmírem pro takovou misi - pět dvojčat se rodí pouze jednou za několik století.

foto: storyfox

foto: storyfox

Budoucí rodiče i celý personál nemocnice se velmi pečlivě připravovali na nadcházející setkání s dětmi. Lékaři z jiných měst České republiky přišli speciálně do nemocnice, aby viděli tento zázrak.

foto: storyfox

Narození těchto dětí sledovala celá země, protože podle statistik provedených od roku 1949 nebyl takový případ nikdy zaznamenán. Aleksandra porodila 4 syny a 1 dceru, kteří byli jmenováni: Daniel, Michael, Martin, Alex a Tereza. Rodiče kvintupletů dostaly mnoho blahopřání a darů od obyvatel České republiky i od státu.

foto: storyfox

Hlavní foto: storyfox.ru