Pokud máte podporující rodinu, nemáte žádné limity.

Patrick Hughes z Louisville, Kentucky se narodil slepý a zdravotně postižený. Jeho rodiče se obávali, že nikdy nebude úspěšný. Po nečekaném pokroku, když mu bylo jen několik měsíců, otec chlapce John, rozhodl mu pomoci objevit jeho potenciál.

foto: inspiremore

V mladém věku byl Patrick vozíčkářem a měl protetické oči a jeho rodiče začali přizpůsobovat svá očekávání životu, který mohl jejich syn vést. Než mu bylo 9 měsíců, šokoval každého, když mu jeho otec ukázal klavír.

foto: inspiremore

„Dokázal zahrát jakoukoliv notu, na 1 nebo 2 pokus jí vždy našel,“ říká jeho matka Patricia.

foto: inspiremore

Patrick byl brzy objeven jako skvělý hudebník. Ve věku 2 hrál na klavír "You Are My Sunshine" a "Twinkle Twinkle Little Star".

foto: inspiremore

„Byl jsem potěšen,“ říká jeho otec. "Nebudeme hrát baseball, ale budeme hrát hudbu společně."

foto: inspiremore

Jak Patrick vyrůstal, jeho talent vzkvétal a ve škole byl populární. Byl to dobrý student a po škole byl přijat na University of Louisville. Když byl na koleji, ředitel orchestru ho kdysi vzal stranou Patricka a nabídl mu, aby se připojil k orchestru.

foto: inspiremore

"Dobře, ale jak mám pochodovat?" Patrick se zasmál. Jeho otec byl méně skeptický. Měl nápad být nohama v pochodovém orchestru.

foto: inspiremore

Připojili se tak k 214 dalším členům orchestru a Patrick hrál na trumpetu a jeho otec mu poslušně pomohl.

foto: inspiremore

Patrick John pomáhá svému synovi dosáhnout všech jeho cílů. Je vždy na cvičení a ve hrách, i když pracuje na noční směně, aby každý den podporoval svého syna. Patrick John chodí do práce každou hodinu v 11 hodin a vrací se v 6 hodin. Několik hodin spí a potom pomáhá jeho synovi projít celý den.

foto: inspiremore

Jeho syn na něj každý den zapůsobil. „Je to můj hrdina. To, čím prochází, mě naučilo nestěžovat si.“ říká můj táta.

foto: inspiremore

Patrick a jeho otec a jejich mediální pokrytí dovolilo Patrickovi účastnit se několika přehlídek takový jak “extrémní člověka, domácí vydání” a “rodina Feud”. Kromě toho se Patrickova hudební kariéra dále rozšiřuje. Byl jsem dvakrát v Grand Ole Opry v Nashvillu!

Když se ptal na jeho postižení, Patrick napravil: „Nejsem postižený, ale velmi zručný.“ S podporou rodiny je budoucnost Patricka jasná!

foto: inspiremore

Je pravda, že když Bůh zavře dveře, otevře okno.

Podívejte se na Patricka a jeho otce v akci ve videu níže:

Zdroj: youtube.com

Hlavní foto: inspiremore.com