Biologická matka dítě ihned po porodu opustila. To vše kvůli barvě kůže. Žena podváděla svého manžela a nebyla si úplně jistá, kdo je otec. Trvalo chvíli, než se rozhodla manželovi odpovědět. Řekla svému manželovi, že se dítě narodilo mrtvé.

foto: laykni.com

Nežádoucí dítě bylo ponecháno v nemocnici a zatímco se připravovaly dokumenty potřebné k převozu do sirotčince, jedna ze sester si všimla, že s novorozeným dítětem je něco v nepořádku. Ukázalo se, že začalo postrádat kyslík. Dítě šlo na intenzivní péči. Naštěstí úsilí lékařů nebylo marné – malý pacient se vzpamatoval a připravoval se na přesun do sirotčince. Sestra se však k dítěti tak připoutala, že bez něj už nemůže žít.

Žena vyprávěla svému manželovi o všem, co se stalo, v naději, že by mu nevadilo adopci chlapce. Mimochodem, pár se dlouho pokoušel mít děti. Muž však byl proti adopci. Nakonec se nějakým zázrakem manželce podařilo přesvědčit vyvoleného, ​​a Mark, tak pojmenovali syna, našel milující rodinu.

foto: laykni.com

Jen o rok později se pár stal ještě šťastnějším - když naděje již vypršela, žena otěhotněla. Nyní má Mark mladší sestru a jejich máma a táta nemají čeho litovat.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com