Tento týden se v tureckém Istanbulu konala dojemná a inspirující událost. Na sociálních sítích repostují fotografie kočky bez domova, které přineslo nemocné kotě přímo do nemocnice, k lékařům. Spletla si veterinu s pohotovostním oddělením, ale ukázalo se, že nemocnice je ještě lepší - pomoc byla poskytnuta prakticky okamžitě. To je dobrá zpráva v těžkých dobách!

Ví, že lidé budou pomáhat!

foto: storyfox.ru

Autorem obrázků je Merwe Ozkan. Jsou vyfoceny v jedné z nemocnic v Istanbulu. Kočka přinesla kotě a sotva ji spatřili, hned se kolem ní shromáždili lidé. Lékaři měli dostatek zkušeností a porozumění, aby pochopili, že je tu zvíře z nějakého důvodu. Zatímco někteří zavolali na kliniku veterináře, jiní provedli předběžné vyšetření kotěte a někdo nalil mateřské mléko a rozdrtil chléb.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Kotě neutrpělo žádná vnější zranění, takže bylo vzato k veterinářům, kde ji následně vyléčili. U matky-kočky je podle zpráv svědků vše v pořádku. Tato zpráva se okamžitě rozšířila na sociálních sítích.. Istanbul je známý jako město, kde se s kočkami zachází s úctou. A teď, když je celé Turecko v karanténě, lidé potřebují takové dobré, povzbudivé zprávy!

foto: storyfox.ru

Hlavní foto: storyfox.ru