Sarah Baumer si nedokáže představit její život bez domácích mazlíčků. Jednoho dne šla na procházku do parku, aby nadechla čerstvého vzduchu. Byl to obyčejný slunečný den a nebyl vůbec zajímavý.

Pravděpodobně by si ddívka ani nevšimla starého kufru ležícího na trávě, kdyby nebylo těch zvláštních zvuků, které z ní vycházely. Když se blížila, dívka byla úplně zaskočená. Nedokázala si představit, že osud někoho jiného je právě v jejích rukou.

Kufr vypadal opuštěně a zbytečně, ale stále v něm bylo něco...

Zvědavost zvítězila nad zdravým rozumem a dívka otevřela podivný nález. Při pohledu dovnitř byla šokovaná.

foto: laykni.com

V kufru byla rodina malých černých koťat.

foto: laykni.com

Sara okamžitě kontaktovala veterináře, který jí řekl, co má dělat.

foto: laykni.com

Koťata měla hlad a byla vyhublá a občas poškrábána od blech. Zdá se, že nějaký „moudrý“ majitel se rozhodl tímto způsobem zbavit nechtěného potomka své kočky.

foto: laykni.com

Jaké monstrum musí mít co dělat s tak roztomilými koťátky?

foto: laykni.com

Skutečnost, že Sara našla kufr u koťat a rozhodla se jej otevřít, je skutečným zázrakem. Bez její pomoci by pravděpodobně zemřela hladem nebo nedostatkem vzduchu.

foto: laykni.com

Žijeme v 21. století, ale někteří lidé jsou stále barbarští. Někdy se krev v žilách ochladí z toho, jak „racionální člověk“ zachází se zástupci svého druhu nebo se svými „menšími bratry“... Člověk může jen doufat v karmu a věřit, že takové činy se k pachateli skutečně vrátí jako bumerang.

Hlavní foto: laykni.com