Tento dojemný příběh se stal v Řecku. Obyvatelé tohoto města si všimli velkého psa na ulici, který sotva putoval po vedlejší ulici. Bylo jasné, že pes potřebuje pomoc, protože byl úplně vyčerpaný. Skutečnost, že byl zraněn, ho přiměla padnout vedle nedalekého domu a jen zavřel oči. Lidé si všimli chudého pejska a okamžitě kontaktovali dobrovolníky.

Okamžitě dorazil odvážný dobrovolník. Drobná a štíhlá žena se přiblížila k velkému psovi. Začala s ním mluvit, ale pes na její slova vůbec nereagoval. Když ho žena začala hladit, vypadal jako pes bez života. Byl ve velmi špatném stavu, takže nebyl čas čekat na pomoc.

foto: storyfox.ru

Žena okamžitě vzala psa do náručí a rychle ho přenesla do auta. Kolemjdoucí se dívali na to, co se děje s lítostí a smutkem.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Po nějaké době se ukázalo, že předchozí majitel hodil psa přímo na ulici a pes zoufale hledal majitele. Pes putoval po silnici, putoval a běžel za každým autem. Pak ho zasáhl jistý řidič. Vyděšený pes utekl, ale byl vážně zraněn. Po 12 hodinách putování mu došla síla. Pak se jen zhroutil na straně silnice.

foto: storyfox.ru

Pes se jmenoval Markella. Dobrovolnice okamžitě vzala domácího mazlíčka na veterinární kliniku. Ukázalo se, že pes měl zranění tlapky. Jedná se o vážné poškození jednoho prstu. Veterinář psa pečlivě prohlédl a doporučil léčbu.

foto: storyfox.ru

Po operaci uplynulo několik dní. Pes se pomalu zotavoval. Začal sebevědoměji chodit a dokonce vrtěl ocasem.

foto: storyfox.ru

Markella se brzy úplně vzpamatovala. Naučila se znovu věřit lidem a hrát si s ostatními psy v útulku.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

O několik měsíců později se rodina dohodla, že si vezme Markellu domů. Byla to rodina z Velké Británie, která se o tohoto krásného, ​​něžného a klidného psa hodně starala. Dnes má Markella všechno: nádherný dům, milující majitelé. Jsou to dokonalí spoluhráči pro tohoto rozkošného pejska. Kromě Markelly má rodina ještě jednoho psa, černého labradora. Nyní psi hrají a blázní spolu.

foto: storyfox.ru

Markella je velmi oblíbená svými novými majiteli. Pejsek je považován za člena rodiny!

foto: storyfox.ru

Jen málo lidí si ve sněhově bílé Markelle zobrazí tohoto chudého, nemocného a opuštěného psa. Chceme, aby každý domácí mazlíček našel domov, takže každý pes a kočka již nebudou trpět špatným lidským chováním.

foto: storyfox.ru

Hlavní foto: storyfox.ru