Byl to jasný letní den. Jeden mladý chlapec byl rád, že se konečně vrátil domů. Jezdil na motocyklu a jeho hlava byla plná pozitivních myšlenek.

Mladý muž prošel kolem zelených polí a najednou uslyšel hlasité výkřiky. Zdálo se, že někdo volá o pomoc ...

Chlapec se rozhodl zastavit a zjistit, co se děje. O chvilku později si všiml odtokové roury, ze které přicházely hlasy.

foto: storyfox.ru

Pohled ho rozrušil. Malé štěně se ze všech sil snažilo zůstat nad vodou. Slabé a špinavé, zoufale bušilo tlapkami do vody, která vypadala spíš jako špinavá louže. Čas od času se štěně zastavilo a opřelo tlapy o desku - „nadechlo se“.

foto: storyfox.ru

Poblíž stáli dva chlapci. Natáhli se k malému psovi, ale nemohli ho chytit. Voda v tomto místě byla hluboká a velmi špinavá. Chlapci se báli, že tam sami padnou. Taková podpora byla pro štěně velmi důležitá. Chlapci se natáhli k topícímu se štěněti, a tak se ho snažili uklidnit, jako by mu potvrdili, že ho vytáhnou ven. Když je štěně vidělo poblíž, vědělo, že není samo …

foto: storyfox.ru

Když děti viděly mladého muže, byly velmi šťastné. Chlapci si uvědomili, že štěně bude zachráněno. Cizinec opatrně dal jednu nohu do vody a po chvíli se natáhl k štěně. Vyděšené štěně, které zázračně ještě žilo a stále vznášelo na povrchu, bylo konečně v jeho pevné a silné ruce.

foto: storyfox.ru

Muž odnesl štěně domů. Později řekl že toho malého krmil těstovinami. Zjevně to pes měl rád, i když to nebylo jídlo, na které byl zvyklý.

foto: storyfox.ru

Muž neříká, co má v úmyslu dělat s tímto „nálezem“ v budoucnosti. Chci věřit, že štěně s ním zůstane navždy!

Hlavní foto: storyfox.ru