Aby je zachránil, muž se musel ponořit čelem do špinavé a zakalené vody!

Zvířata bez domova se často ukáží jako bezmocná proti přírodním živlům. Pokud se člověk může schovat v místnosti před špatným počasím, musí kočky a psi bez domova hledat pomoc, ať jsou kdekoli. A někdy se z těchto míst stane past.

Tento příběh se stal ve městě Omsk. Jednoho dne silně pršelo. Maminka skryla svá štěňata v tom, co považovala za bezpečné místo. Útulek pro zvířata však velmi rychle zaplavila voda. Samotná maminka je už nemohla zachránit. Začala štěkat a volala o pomoc od lidí.

foto: google

Několik lidí se pokusilo štěňata vytáhnout, ale nikdo se neodvážil jít do kanalizace, kde byla štěňata odplavena. Právě v tomto okamžiku prošla dívka Olga a chlapec Alexander. Jsou dobrovolníky a zvířata zachraňují již několik let.

foto: google

Mladý muž několikrát sestoupil do kanálu, aby štěňata zachránil. Sasha se musel ponořit čelem do špinavé a kalné vody.

foto: google

Celá záchranná operace trvala asi hodinu. Bohužel se mu nepodařilo zachránit všech sedm, ale Aleksander zachránil čtyři štěňata. Bez jeho pomoci by všechny zemřely.

foto: google

Matka psů olízla každého ze zachráněných mláďat, nakrmila je a zahřála je. Mladí lidé si vzali psy k sobě a pak je dali svým přátelům k výchově.

foto: google

Olga najde majitele pro štěnata, až dorostou.

Hlavní foto: google.com