Tento příběh se stal na farmě poblíž města Adelaide v Austrálii. Jednoho dne farmář provedl prohlídku farmy a podíval se na kachnu, která nedávno seděla na jejích vejcích.

Muž byl opravdu překvapen, když si všiml, že v kachním hnízdě spí malé chlupaté zvíře ... Vytáhl ho aby se dobře podíval. Ukázalo se, že to malé mládě bylo koťátko. Jak se ocitlo v kachním hnízdě, není známo, ale bylo mu teplo pod jejím křídlem a celou noc pohodlně spal.

foto: laykni.com

Možná samotná kachna přitáhla malé zvíře k sobě a zaměnila ji za káčátko. Je možné, že kočka donesla své mládě, aby ho kachna skryla v hnízdě. Nebo bylo mládě osamělé a hledalo teplo samo…

foto: laykni.com

Koťátko se jmenovalo Daisy a byla převezena do organizace zabývající se záchranou zvířat. Tam ji budou krmit, dokud nebude silnější. Bude propuštěna později.

Nyní je Daisy v útulku a tam už má nového přítele - další opuštěné koťátko, tentokrát samce. Zaměstnanci útulku věnovali zvláštní poděkování kachně, která se starala o dítě někoho jiného a udržovala ji v teple po celou noc.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com