Za takovou dobrou práci získal Max titul „Čestného policejního psa“.

Po obědě si ve dvoře svého domu hrála tříletá dívka, ale najednou opustila dvůr a šla úplně jiným směrem. Následoval ji starý rodinný pes. Dívka se pohřešovala. Bylo velmi pozdě, když si toho rodiče všimli. Hledali spolu s policisty až do noci, ale bohužel z toho nic nevzešlo ... pátrání trvalo až do rána. V osm ráno se dobrovolníkům podařilo najít pohřešovanou dívku dva kilometry od domova.

Záchranáři se nejprve setkali s Maxem, který běžel a vedl lidi za sebou.

O několik minut později lidé našli tu holčičku, byla v pořádku, vyvázla s několika škrábanci.

Max byl s dítětem po celou dobu a hlídal ji. Za takovou dobrou práci získal Max titul „Čestného policejního psa“.

„Země kolem domu dívčiných rodičů je docela kopcovitá a terén je velmi nepřátelský, pokud sem půjdete. Je úžasné, jak dívka mohla jít tak daleko. Hledání bylo velmi obtížné, je zde spousta suchého keře a další vegetace a také strmých svahů. "říká člen průzkumné skupiny Jan Phipps."

Aurořina babička se zúčastnila pátrání, šla a křičela jméno dívky a jednoho dne najednou uslyšela dětský hlas reagující na její výkřik. Lidé utíkali na toto místo a byli uvítáni psem Maxem.

„Aurora byla trochu v depresi a vyděšená, když viděla, jak všichni kolem nás plačou, ale řekla jsem jí, že to byly slzy štěstí,“ říká babička, „stovky různých ošklivých věcí se mohly stát, ale my jsme ji našli a je naživu a v pořádku.“ .

Maxovi je 17 let a je hluchý a částečně slepý. Se svou kamarádkou měl vždy dobrý vztah. Aurora silně voněla po psích mokrých vlasech, celou noc spala v psově náručí a částečně ji chránil před nočním chladem.

Hlavní foto: storyfox.ru