Přestože země zuří v krizi, život se dál odehrává v americkém vnitrozemí a je to skutečný život - nový a jasný. Obyvatelka Irvingtonu v Alabamě, Shaya Pryor. si všimla na jejím dvorku šedé kočky bez domova. Dala jí nějaké jídlo a všimla si, jak přítulné je zvíře. Pak vyšlo najevo něco jiného, ​​co přimělo Shayu k rychlé akci.

Taková krása vešla do dvora a žádala o jídlo

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Při bližší prohlídce se ukázalo, že kotě kojí! A zoufale potřebovala jídlo, aby měla mléko. Samozřejmě ji Shaya dobře nakrmila, ale pochopila, že to bylo jen poloviční opatření. Začala s kočkou mluvit a povzbuzovala ji, aby jí důvěřovala a nosila koťata. Žena slíbila, že se o ně postará, a dokonce ukázala krabici hadrů, které by mohly být použity jako doupě. A fungovalo to - kočka jí věřila!

O dva dny později se šedá krása vrátila s načechranými koťaty!

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

A nejodvážnější, natáhl ocas, dokonce šel k natažené ruce!

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Shaya se starala o všechna koťata, jak bylo slíbeno. Každé z nich byla vyšetřena veterinářem, ošetřeno a již našla budoucí rodiny, kterým koťata půjdou, až dorostou. Shaya se rozhodla ponechat kočku a dvě koťata. Kvůli koronavírusu ztratila svou kancelářskou práci a nyní bude zahradničit, což znamená, že pro ochranu své budoucí plodiny potřebuje past na myši. Záchráněná koťata se s tímto úkolem dokonale vypořádají!

Hlavní foto: storyfox.ru