Tento úžasný příběh se stal v Coloradu.

Když paní Page adoptovala chlapce a dívku o rok později, nemohla si ani myslet, že tyto děti jsou sourozenci.

foto: laykni.com

Poté, co se žena rozvedla se svým manželem, rozhodla se radikálně změnit svůj život. Přestěhovala se, změnila práci a prostředí. Zapojila se do aktivit církve a začala pracovat jako chůva v zařízení, kde žijí děti opuštěné rodiči.

foto: laykni.com

Tato práce ji zpočátku velmi deprimovala, bylo to pro ni těžké. Postupně se však zapojila a do procesu se zamilovala. Žena si brzy uvědomila, že z tohoto centra chce adoptovat dítě. Od jeho narození to byly 4 dny. Jeho matka ho opustila, během těhotenství byla velmi závislá na drogách. Naštěstí zdraví dítěte nebylo ovlivněno.

foto: laykni.com

Paní Page se o chlapce postarala. Pojmenovala ho Grayson, zatímco všechny komunitní služby hledaly jeho skutečné rodiče. Hledání bylo neúspěšné a žena dostala dokumenty k adopci. Grayson se oficiálně stal jejím synem.

Ale to není konec příběhu. O několik dní později bylo paní Page zavoláno a požádali ji, aby z centra vzala další dítě. Žena nechala dívku ve stejné nemocnici. Page se rozhodla, že by měla vzít dítě.

Paní Page se konečně setkala s dítětem. A nejúžasnější bylo, že náramek se stejným jménem rodiče jako u Graysona, byl připevněn ke drobné ruce dítěte.

foto: laykni.com

Žena našla adresu biologické matky Hanny (to bylo jméno dívky) a setkala se s ní. Řekla, že o svém synovi nevěděla nic a čeká třetí dítě.

foto: laykni.com

Katie Page o tom informovala svého kurátora, který provedl řadu inspekcí a potvrdil, že chlapec a dívka jsou příbuzní.

foto: laykni.com

To není konec příběhu.

Protože nezodpovědná matka opustila i třetí dítě. A Katie Page se o něj už stará.

- Brzy bude moje velká rodina kompletní! - šťastně se usmívá.

Hlavní foto: laykni.com