Případy mezidruhového přátelství jsou vždy zajímavé. Zvířata velmi často „adoptují“ mláďata jiných druhů a chovají je jako své vlastní děti. Tento případ je však dvojnásob překvapivý. Kočka vzala pod ochranu německého ovčáka a zůstala s ním, i když se z něj stal velký pes.

Běžná rodina z Los Angeles vzala domů malé koťata, aby jim poskytli dočasnou ochranu. Když všechny potomky již rozdali, zbývala jen jedna malá kočička - Laila. Jak řekla její dočasná majitelka Lorraine, Laila nebyla z nějakého důvodu adoptována. Kotě tak zůstalo v rodině a postupně se změnilo na dospělou kočku, což snížilo šance na nalezení nové rodiny.

Jednoho dne se však stalo něco, co Laile umožnilo konečně najít své místo v životě. Lorraine přinesla domů malé štěně německého ovčáka. Pes se jmenoval Coda.

foto: google

To, co se stalo, překvapilo každého v domě - Laila a Coda se stali přáteli na první pohled! Kotě adoptovalo štěně, i když Coda byl mnohem větší než ona.

foto: google

Zdálo se, že kotě našlo své místo v životě. Jejich láska byla okamžitá, říká Lorraine. Jsou spolu pořád - spí, hrají si, dělají spolu prakticky vše.

foto: google

Laila štěně dokonce olizuje, jako by to bylo malé kotě, jako skutečná maminka „učí“ psa.

foto: google

I když se Coda stal dospělým psem, nic se nezměnilo. Jak víte, děti vždy zůstávají dětmi rodičům …

foto: google

Majitelé si nejprve mysleli, že přátelství skončí, jakmile ovčák vyroste, ale ne, naopak - v průběhu let jejich vztah jen zesílil. Rodina Lorraine nyní sleduje každý den nádhernou show - s kotětem hraje velký ovčák. Tento vztah vypadá velmi neobvykle, ale nejdůležitější věcí je, že se kotě a pes prostě milují!

Hlavní foto: google.com