Každý, kdo byl donucen alespoň jednou za život uspat své čtyřnohé nohy, ví, že tento rozsudek je nesmírně těžký. Někdy však nezbývá jiná možnost, zejména když psí utrpení trvá příliš dlouho a stane se nesnesitelným. Modlíme se, abyste to nikdy nemuseli zažít, ale pokud jste nuceni čelit tomuto rozhodnutí, upřímně doufáme, že zůstanete se svým přítelem až do posledních okamžiků. Žádný pes si nezaslouží strávit své nejhorší chvíle s cizími lidmi. Starfish byl nalezen v kartonu s nohami ohnutými v nepřirozeném úhlu.

foto: youtube

Muž, který jej našel, jej přivedl k veterináři, kde bylo rozhodnuto, že bude muset být uspáno. Veterinář to nechtěl, ale jeho stav byl příliš kritický. Nechtěli, aby jeho utrpení trvalo déle. Několik okamžiků před tím, než byl pes uspán, se šéf útulku podíval do místnosti a zasáhl. Chtěl se ujistit, že diagnóza je správná, a tak vzal štěně jinému veterináři. Po pečlivém vyšetření veterinář řekl, že pro tohoto psa stále existuje naděje.

foto: youtube

Starfish se narodil se zdravotním postižením známým jako „Swimmer Puppy Syndrome“.

foto: youtube

Poté, co dostane odpovídající pomoc, může být vyléčeno úplně. Nemohl se pohybovat jako obyčejné štěně, ale byl perfektní na plavání. Netrvalo dlouho a našla se rodina, která jej chtěla adoptovat. "Zamilovali jsme se do Starfish." Přinutil nás cítit něco, co jsme necítili,“ říká jeho nová majitelka Leigh Anne Gray.

foto: youtube

"Když jsem viděla Starfish, okamžitě mě okouzlil." "Když jsme ji položili na trávník a nechali jsme ji, šla všude s námi." Ale nebyla to jen rodina Leigh Anne, která chtěla, aby se Starfish vzpamatoval. Celá posádka útulku ve všem hodně pomohla. "Nemá tušení, že je zdravotně postižená." Jen vstane a udělá to znovu. Každý den dochází ke zlepšení. "Už po 2 měsících se Starfish dokázal postavit sám." Brzy poté běhal jako všechna ostatní štěňata. Celá naše rodina na něj byla neskutečně pyšná.

foto: youtube

Podívejte se na video níže a podívejte se, jak si Starfish vede:

Zdroj: youtube.com

Hlavní foto: YouTube