Je těžké uvěřit, že Carolyn Hartz je babička a je jí již 71 let. Ale i přes svůj věk žena překvapí atletickou a krásnou postavou, dobře upravenou pletí a aktivním životním stylem. A tajemství je velmi jednoduché: Carolyn nejedla cukr ani potraviny bohaté na cukr posledních 28 let.

foto: laykni.com

„Ženy nad padesát často považují za nemožné udržet si kondici a váhu,“ říká Carolyn. - I když jste měli dítě ve věku 40 let, můžete se vrátit do předporodní formy.

foto: laykni.com

Carolyn vás nepodporuje, abyste se úplně vzdali svých oblíbených jídel. Nejdůležitější věcí je moderování, kontrola velikosti porcí, kvalita jídla a nejedení pro radost, ale žití pro radost!

foto: laykni.com

A samozřejmě, nesmíte se strachovat z nějaké diety a jídla celkově. V žádném případě si nedělejte starosti, že něco nemůžete jíst, nebo že jste ten kus koláče stejně snědli ... No, stává se to: jedli jste a zapomněli, žijeme dál.

foto: laykni.com

V životě je žena optimistkou, i když čelí obtížím, vždy se snaží zůstat pozitivní.

Dalším důležitým tajemstvím zdraví a mládeže je spánek a odpočinek. Musíte spát nejméně osm hodin denně a vždy se probouzet s pozitivním přístupem.

foto: laykni.com

Každý den má Carolyn čas na procházky, žena má psa, nyní jsou tyto procházky pravidelné. Kromě toho cvičí jógu a hraje tenis.

foto: laykni.com

V této fázi života má Carolyn tři dospělé syny a čtyři vnučky a také nové koníčky - vaření, pečení bez cukru.

foto: laykni.com

"Radujte se, nebojte se, že jste již staří" inspiruje Carolyn a dodává, že je důležité nikdy srovnávat sebe s ostatními nebo poslouchat skeptiky.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com