Dívka jménem Lianna Powell je psycholožkou. Jednoho dne, po návratu z práce, si všimla zraněného psa na ulici - jeho tlapy byly zraněné. Milá dívka se rozhodla vzít zvíře k veterináři, aby mu doktor pomohl. Ale byl tu jeden problém…

foto: laykni.com

Dnes vám řeknu příběh o síle mateřského instinktu, který existuje nejen mezi lidmi, ale i mezi zvířaty.

foto: laykni.com

Na veterinární klinice byla fena velmi nervózní. Neustále kňučela a běhala se sem a tam. Lékař si okamžitě uvědomil, že se nejedná o rány a že zvíře chce přitáhnout pozornost lidí. Při zapnutém vodítku následovala Lianna a doktor zvíře.

foto: laykni.com

I přes silnou bolest v tlapách běžela fena tak rychle, jak dokázala. Běžela někde mimo město. Ušli asi 3 kilometry a konečně pochopili podivné chování zvířete. Deset malých štěňátek se schovávalo na samotě a byli velmi šťastni vzhledem k návratu své matky.

foto: laykni.com

Stojí za zmínku, že všechna štěňata byla dokonale zdravá, neměla ani blechy. Doktor navrhl, že fena nežije na ulici, ale někdo ji prostě nechal s potomky. Nesprávně upravené zvíře někde poškodilo své tlapy, nebo ještě hůře, někdo s ní špatně zacházel. Skutečnost, že byla štěňata zachráněna, je skutečným zázrakem!

foto: laykni.com

Zoufalá matka, která navzdory bolesti udělala vše pro záchranu svých dětí, se jmenovala Vera. A laskavá Lianna byla tak šokovaná, že úplně pokryla všechny náklady na léčbu. Štěňátka jsou nyní se svou matkou.

foto: laykni.com

Jakmile se Vera zotaví, budou se svými štěňaty přemístěny do místního útulku, kde dobrovolníci počkají, až potomci dorostou a stanou se nezávislými.

Poté budou rozdáni dobrým lidem, kteří chtějí vzít psy domů, aby se o ně starali.

Hlavní foto: laykni.com