Už jsme viděli podivná přátelství, ale husa a poník jako přátelé? Něco nového!

Minulé léto reagovala SPCA v Bucks v Pensylvánii na zprávy o násilí na zvířatech a objevila něco smutného. Ve staré stodole byl tucet kachen, dva pávi, husa a poník, všichni žijící ve špatných podmínkách. Záchraná zvířata byla převezena do Quakertown k zotavení.

foto: inspiremore.com

Majitelé domácích zvířat se přiznali a zaplatili pokutu. Mezitím BCSPCA začala posuzovat jejich zranění a připravovala je na nové milující domovy. Zaměstnanci poznamenali, že poník Waffles a Husa Hemingwayo se spřátelili, zatímco žili ve staré stodole.

Rychle se ukázalo, že jsou nejlepší přátelé.

„Jsou spolu ve stodole a zaměstnanec si všiml, že Hemingway položil hlavu na krk Waffle,“ říká Cindy Kelly, „to bylo velmi milé.“

foto: inspiremore.com

Waffle byl léčen na infekci a jeho přítel Hemingway byl velmi rozrušený, když byl přijat na operaci. SPCA vyprávěl tento příběh na svých portálech a poté o něm mluvil WFMZ. Když lidé slyšeli o jejich přátelství, stali se populárními a brzy bylo rozesláno množství žádostí o adopci.

Více než 150 lidí chtělo adoptovat Waffle a Hemingway, ale uspěla Maddie a Nick, pár s malou farmou v jihovýchodní Pensylvánii. Maddie má koně Peabody, kozy a jiná zvířata, která chtějí přítele.

V den jejich adopce přivezli Maddie a Nick koňský přívěs a připravili na něj naložit poníka. Ukázalo se, že to není nutné - Waffle viděl svého přítele jít dovnitř a skočil za ním!

foto: inspiremore.com

„V novém domově jsou různí koně, kozy a jiná zvířata,“ říká Cindy. "Je to ideální místo pro zvířata."

Když vystoupili z přívěsu v Good Enough Farmette, kamarádi se cítili jako doma.

"Hemingway šel plavat v bazénu a Waffles dychtivě ležel v trávě," říká Cindy. Waffles se spřátelil s Peabodym a Hemingway dychtil chránit své nové stádo.

Waffles v současné době trénuje jako terapeutický kůň. Miluje malé děti, které ho navštěvují, protože se mu pak dostane kartáčování a česání. Hemingway má nyní bazén pro sebe a miluje v něm plavat.

foto: inspiremore.com

Tito přátelé dostávají lásku a pozornost, kterou postrádali a milují každou minutu! Jsou to také celebrity s fanoušky po celém světě. Byli dokonce v televizi, a získali ocenění „Good Morning America Pet of the Year“.

foto: inspiremore.com

Milujeme šťastné konce! Dostali pomoc a nový život, protože někdo něco viděl a zavolal SPCA!

Podívejte se na video níže, jak se Waffles a Hemingway vrací domů:

Zdroj: youtube.com

Hlavní foto: inspiremore.com