Všichni psi, kteří skončí v útulku, hledají nový domov a majitele. Každý den pokorně čekají a setkávají se s každým novým návštěvníkem, ale existují i ti, kteří chtějí urychlit proces „adopce“ a pokusit se lidi potěšit všemi možnými způsoby. Takže tento malý černý labrador jménem Burro, který žije v útulku Humane Society v Louisianě, se také rozhodl, že nebude sedět nečinně, ale bude jednat.

Když byly štěněti 2 měsíce, šel se svou sestrou a bratrem na farmu pro chov psů. Psi byli poté převezeni do veterinární nemocnice k ošetření.

Když se rodina vzpamatovala, šli do sirotčince, kde jako prvního přijali bratra Burra. To očividně přimělo štěně pozdravit každého návštěvníka s úsměvem.

foto: laykni.com

Když to viděli, vedoucí útulku se také rozhodl štěně pomoci a natočil video, které rychle shromáždilo přes 400 lajků a mnoho komentářů.

foto: laykni.com

Setkání s novými majiteli netrvalo dlouho. Burra měl rád mladý pár, který si psa vzal domů. Nyní štěně žije v novém domově. Kromě jeho sestry, která zůstala v sirotčinci, ale personál věří, že díky příběhu Burra i ona brzy najde nové přátele.

Hlavní foto: laykni.com