Karina strávila pět let snahou zjistit, proč ji opustil její snoubenec. Rodinné fotografie na internetu vrhly nové světlo na historii.

Karina a Dymitry byli skvělý pár. Připravovali se na svatbu a upřímně se milovali. Jedna věc zastínila jejich štěstí: Dmitriho rodiče kategoricky odmítli přijmout svou budoucí švagrovou. Důvodem byl rozdíl v sociálním postavení mladých lidí - Karina pocházela z nejjednodušší rodiny, ale Dimaův otec byl velkým podnikatelem v hlavním městě, majitelem „rostlin a lodí“.

Přítel opustil dívku několik dní před svatbou

Dmitriin otec se neustále snažil zničit vztah milenců a dokonce odmítl finanční pomoc svému synovi při organizaci svatby. Tyto potíže však mladého muže nevyděsily. Je pravda, že když se oslava blížila, Karina si všimla, že Dima je stále smutnější a tišší. Dívka nechápala, co se s ním děje, a měla pocit, že za všechno může to nadšení a únava.

Týden před svatbou přišel Dima do jejich pronajatého bytu, nebyl vůbec sám sebou, a řekl: „Nebudu se ženit. Cena za štěstí je příliš vysoká.“ Neřekl nic víc a tiše zabalil kufr, zatímco Karina brečela a vzlykala.

Tak skončila jejich romantika. Milenci se rozešli a všichni začali nový život. Karina se nějakou dobu snažila pochopit, vysvětlit, zjistit, ale narazila jen na ticho vzájemných známých a samotného Dima. Pak prostě odešla do jiného města. Tam se Karina setkala se svou láskou a oženila se. Někdy se však vrátila ke vzpomínkám, které jí v hlavě přinesly bolestnou otázku: „Proč odešel?“

Dívka pochopila, proč ji ženich nechal v předvečer svatby

Karina našla odpověď teprve o pět let později. Ten den procházela weby sociálních sítí a najednou si myslela, že zkontroluje Dima. Od chvíle, kdy se rozešli, přestala sledovat jeho život online, odstranila jej ze všech svých účtů a najednou chtěla vidět, jak žil její bývalý partner.

Viděla jeho rodinné fotografie, pohlédla na virtuální alba a prohlásila, že se měsíc po jejich oddělení Dima oženil. Karina poznala Alice, dívku ze společnosti přátel Dmitrijů. Dimovi rodiče ji považovali za perfektní ženu pro svého syna. Byla také z rodiny skvělých obchodníků.

Karině to bylo jasné. V předvečer svatby její otec zjevně dal Dimě ultimátum: buď odmítne Karinu a ožení se s Alicjou, nebo Dmitrijovi je zbaven dědičnosti, peněz, postavení a účasti v rodinném podniku. Ten mučil dlouhou dobu, ale přesto si vybral peníze.

Karina se vzdala - Dimitrimu dávno odpustila. Kromě toho, s novým mužem, byla velmi šťastná, měli dceru. Soudě podle fotografií, Dima a Alice měli dvě děti. Zjevně to tak mělo být a nemá smysl jít proti vašemu osudu.

Hlavní foto: google.com