Když měla Tania z Kyjeva 15 let, vydala se poprvé na dovolenou do Egypta. Dívka byla potěšena tajemnými pyramidami, nekonečnou pouští a beduíny. Beduíni v arabském světě se nazývají obyvatelé pouště, kteří vedou nomádský životní styl. Na dovolené se Tania setkala s jedním z nich – Abuem.

foto: laykni.com

Mladý beduín měl velmi rád tuto hezkou cizinku. Následujícího dne se mladí lidé setkali, prošli podél pobřeží a vyměnili si kontakty. A po několika dnech se Tatiana a její matka vrátily do Kyjeva, ale vztah s Abuem dívka udržovala dál. Pár pokračoval v komunikaci dva roky. Tania se naučila arabsky a dokonce začala na univerzitě studovat arabštinu. Další návštěva dívky v Egyptě skončila svatbou.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Novomanželé začali žít v domě na okraji sousedství, kde začíná poušť. Dívka si pamatuje, že život tam nebyl snadný a moc se jí to nelíbilo. Tu a tam občas nějaká ještěrka a komáři létali pořád. Když pršelo, jejich dům se zaplavil zevnitř a písečné bouře je pokryly pískem, ale Tania velmi milovala svého manžela a věřila, že všechno bude fungovat.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Tania a Abu jsou spolu 15 let a vychovávají čtyři syny. Často navštěvují Kyjev. Tatiana obdivuje svého manžela a říká, že se vedle tohoto muže cítí chráněná a milovaná.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com