Pes musel podstoupit život ohrožující operaci, aby odstranil nádor za uchem. Majitel psa se velmi bál, že jeho čtyřnohý přítel nepřežije, a modlil se, aby přežil nejtěžší okamžik ve svém životě. Tato operace však byla úspěšná. Poté bylo zaznamenáno velmi dojemné video z prvního setkání psa s majitelem po jeho operaci.

Příběhy zahrnující zvířata mohou vždy přilákat lidi z celého světa, a pokud je v určité situaci zaznamenáno video, vezme internet doslova útokem. Bylo to stejné i teď, když malý pes jménem Jack Daniel podstoupil komplikovanou operaci k odstranění nádoru v oblasti uší.

Samozřejmě to všechno vyšlo a pes se rychle vzpamatoval.

Setkání psa a majitele po dlouhém odloučení.

foto: lelum.pl

Nemoci zvířat jsou pro ně stejně bolestivé jako pro jejich milované majitele, protože zvířata jsou pro ně součástí rodiny, nejlepší přátelé a nejcennější postavy. Není tedy divu, že se majitel Jacka Daniela bál o zdraví svého čtyřnohého kamaráda a dokonce i o život. Odstranění nádoru je velmi komplikovaný postup a existuje vysoké riziko komplikací.

foto: lelum.pl

Když se Labrador vrátil domů, nechtěl se vzdálit od svého majitele. Objal ho dobrých pár minut. Naštěstí někdo zaznamenal celou událost pomocí telefonu. Toto video je jedním z nejunikátnějších a nejdojemnějších filmů, jaké kdy na internetu najdete. Ihned po jeho zveřejnění se ukázalo, že je to úplný hit. Není to předstíráno, všechny pocity na něm zobrazené jsou co nejpravděpodobnější a ukazuje se to. Cítíte touhu, pouto a smutek způsobené odloučením.

foto: lelum.pl

Doufám, že to byla poslední operace v životě tohoto nádherného psa

Labrador and Owner Hug After Surgery

Afer a scary surgery, this lucky pup is back in his owner's loving arms ❤️

Posted by Poke My Heart on Sunday, December 10, 2017

Hlavní foto: lelum.pl