Pes nemá zrovna štěstí, co se týče jeho okolí a ostatních psů...

Jednoho dne se v okrese Kursk, ležícím v lesní zóně, objevil malý pes. Bylo zřejmé, že byl na tomto místě odhozen, protože pes běhal kolem dvorů a snažil se najít svůj bývalý domov. Majitel se tak bezcitně rozhodl zbavit svého domácího mazlíčka.

Pes se jmenoval Veverka. Tímto způsobem se stal bezdomovcem, nepotřebným psem. Místní obyvatelé zacházeli se psem dobře, pravidelně ho krmili, ale nikdo se nehrnul k tomu, aby ho vzal domů. Pes neměl štěstí se psy žijícími v této oblasti. Nechtěli ho přijmout do jejich stáda a neustále na něj útočili. A protože Veverka byla od přírody klidná a mírumilovná, nemohla jim odolat, takže se musela schovávat v prostorách závodu. Našla tam staré opuštěné auto a žila v něm. V průběhu času její bílá vlna pod vlivem topného oleje na některých místech zčernala a vytvořily se ošklivé spletence.

foto: storyfox.ru

Po chvíli se Veverka úplně změnila a začala vypadat špinavě a opomíjeně. Obyvatelé sousedních domů se snažili zbavit psa spletenců a palivového zápachu Na pomoc přišli dobrovolníci. Psovi dali pořádnou koupel a snažili se omýt olej, ale vlna stále zůstávala slaná. Potom byl pes převezen ke psímu kadeřníkovi. Krátce ostříhal Veverku a dal jí stylový účes na hlavě. Veverka se okamžitě změnila a stala se z ní upravená, sladká blondýnka.

foto: storyfox.ru

Takovou krásu nelze přehlédnout a Veverka byla převezena ke svým novým majitelům. Nyní pes šťastně žije v teple a útulně se svým novým tlustým přítelem. Podívejte se na tento sladký pár!

foto: storyfox.ru

Hlavní foto: storyfox.ru