Říká se, že věkový rozdíl není překážkou skutečné lásky. Ve skutečnosti se v životě může stát cokoli, a hrdinové našeho příběhu to dokazují.

Pam Shastin je 60 let a její snoubenec Jonathan Langevin má pouhých 21 let. Mladý muž je mladší než Pamina dcera! Přesto je pár šťastný a brzy plánují svatbu.

foto: kakao.im

Pam poprvé potkala svého budoucího milence na seznamovací stránce. Dcery té ženy už dávno vyrostly. Jeden z nich má dokonce šestiletou dceru.

Pam neměla žádné plány na vážný vztah a přihlásila se pouze k chatování. Připouští, že byla dlouho sama a sympatizovala s mladými muži, ale nemyslela si, že by to šlo nad rámec pouhé online komunikace.

foto: kakao.im

Rychle našli společný jazyk a začali se setkávat mimo internet. O tři měsíce později mladý muž požádal Pam. Zpočátku se ho pokusila od této myšlenky odradit, Jonathanovi se jí nakonec podařilo přesvědčit a dohodnout se.

foto: kakao.im

Pamini přátelé a přítelkyně nemohli přijmout její volbu, mnozí s ní přestali komunikovat. Zpočátku byly také šokovány dcery ženy, ale postupem času poznaly Jonathana lépe a jsou přesvědčeny o jeho upřímnosti. Rodina ženicha si vytvořila s Pam velmi přátelský vztah, což bylo nečekané a příjemné.

foto: kakao.im

Pam říká, že se Jonathanem se začala cítit mladší.

foto: kakao.im

„V posteli je neuvěřitelný“. Jonathan si s rodinou dobře rozuměl a dokonce se s ním spřátelila i moje vnučka,“ připouští šťastná nevěsta.

Hlavní foto: kakao.im