Pro osamělé lidi se psi stávají nejbližšími a tvory, kteří pro ně znamenají rodinu. A pokud zvířata onemocní, majitelé jsou ochotni vzdát se všeho, aby se zvířata uzdravila.

Jeden důchodce neměl žádné příbuzné, a aby nebyl tak osamělý, našel si čtyřnohého přítele. Žili tedy spolu 10 let a trávili spolu večery.

Na procházce zvíře náhle ztratilo vědomí. Majitel byl šokován tím, co se stalo, a rozhodl se psa ihned po omdlení ukázat veterináři. Lékař dospěl k závěru, že pes měl vážné problémy se srdcem a neměl do konce života více než šest měsíců. Pokud bude však provedena komplikovaná operace, pes může být vyléčen. Najít kompetentního specialistu připraveného provést takovou operaci je problematické.

Muž se nevzdal a začal hledat potřebného lékaře. V rámci hledání důchodce zjistil, že v Japonsku žije potřebný odborník. Operace vyžadovala velké množství peněz. 50 tisíc dolarů. Naštěstí si důchodce takové peníze ušetřil na celý svůj život a všechny bez lítosti utratil za to, aby zacházel se svým milovaným psem.

Po operaci se pes vzpamatoval a znovu začal hrát v parku a děsil holuby a kolemjdoucí. I když muž utratil všechny své úspory, absolutně toho nelituje. Co neděláte pro nejbližšího a milovaného člena rodiny.

Hlavní foto: storyfox.ru