V americkém státě Louisiana byl na ulici nalezen pes s osmi štěňaty. Zdálo se, že štěňátkům jsou tři měsíce. Dobří lidé si nechali matku a štěňata skončila v útulku. V místním centru pomoci však nebyl prostor pro nová zvířata, takže štěňata byla odvezena do jednoho z útulků v Kalifornii.

Mezi osmi štěňaty bylo jedno štěně jménem Hvězdička. Pohybovala se podivně a nereagovala na zvuky. Když bylo štěně vyšetřeno veterinářem, ukázalo se, že je hluché a má špatný zrak. Dobrovolníci si všimli, že jeden z Starletových bratrů jménem Denver je neustále s ní a snaží se ji podporovat.

foto: mimimetr.me

Nemocná „dívka“ nemůže být bez Denveru dlouho: pouze v jeho přítomnosti se uklidní. Je to poprvé, co dobrovolníci vidí takovou psí pomoc. Denver pomáhá její sestře žít na tomto světě tím, že se stává jejíma očima a ušima.

foto: mimimetr.me

Specialisté centra péče nyní hledají majitele, který by chtěl přivést dva psy najednou, z nichž jeden je slepý a hluchý. Docela obtížný úkol a jen málo lidí s ním bude souhlasit, ale bratra a sestru nelze oddělit. Přejeme těmto malým psům, aby si rychle našli přátelskou osobu, která je připravena se o ně postarat.

foto: mimimetr.me

Hlavní foto: minimetr.me