Tento příběh je o psovi jménem Chapati, který pochází z Indie a její osud se obrátil tak, že se ukázalo, že je na ulici.

Chapati byla stále příliš malá na to, aby si mohla sama obstarat jídlo, a proto se začala vyčerpávat hladem a navíc onemocněla. Celý svět byl proti ní, dívala se do očí kolemjdoucích a žádala o pomoc, ale nikdo si ji nevšiml.

foto: storyfox.ru

V noci Chapati hlasitě plakala, což ji zachránilo. Kyjevský pár šel poblíž a zaslechl psí kňučení. Pochopili, odkud zvuk vychází, a zjistili, kde se pes skrývá. Vzali štěně s sebou do hotelu, nakrmili ji tam a zahřáli zmrzlé chapati.

foto: storyfox.ru

Když se pes trochu probudil, Christina a Eugene ji vzali k veterináři a zjistili, že má klíšťata, blechy a červy a že má vykloubenou nohu. Zatímco pár ošetřoval Chapati, velmi se sblížili a uvědomili si, že se s ní nemohou rozloučit. Rozhodli se ji tedy vzít domů s sebou, ale ukázalo se, že je to obtížnější, než si představovali.

Christina a Eugene náhodně zjistili, že nepálské zvyky nemají tak přísnou kontrolu zvířat.

foto: storyfox.ru

Poté se rozhodli překročit indicko-nepálské hranice pěšky. A odtud pokračujte.

V Nepálu se jim podařilo pořídit všechny potřebné dokumenty pro Chapati a podařilo se jim odletět do Thajska.

foto: storyfox.ru

Během cesty Christina a Eugene založili stránku Instagramu pro svou novou lásku a zveřejnili cestovní příběhy jejím jménem.

foto: storyfox.ru

Již má 24 000 sledujících a tento počet se každým dnem zvyšuje.

Pár začal organizovat semináře o cestování se psem.

foto: storyfox.ru

Koneckonců, spolu se svými oblíbenými, prošli více než tisíc kilometrů.

foto: storyfox.ru

Hlavní foto: storyfox.ru