Kdysi se pár Britům naskytla velmi zajímavá situace v autobuse. Na autobusové zastávce vešel pes bez majitele. Posadil se na sedadlo a jel celou cestu se smutným výrazem ve tváři.

Studentka Gemma Louis Burton zveřejnila na Facebooku zprávu o osamělém psu v autobuse. Zvíře nemělo obojek, ale mělo postroje. Pes občas vyskočil ze sedadla a šňupal kolem autobusu. Zdálo se, že někoho hledá. Někdy kňučel. Dívka si všimla, že zvíře mělo velmi smutné oči.

Na jedné ze zastávek se pes rozhodl vystoupit, ale cestující ho přerušili, protože poblíž byla rušná ulice. Výsledkem je, že „přítel člověka“ vystoupil na Bradford International.

Ve svém příspěvku si Gemma poznamenala, kde pes vystoupil, aby ho majitel mohl snáze najít. Tento příspěvek byl sdílen téměř třicet tisíckrát . Mnoho uživatelů začalo nabízet svou pomoc a dotazovalo se na všechny novinky týkající se smutného psa.

Výsledkem bylo, že pes byl přidělen do útulku pro zvířata bez domova. Jmenoval se Olive. Zaměstnanec instituce na své facebookové stránce informoval, že pes je naprosto zdravý, nepočítaje problémy se zrakem, které byly okamžitě ošetřeny.

foto: storyfox.ru

Podle zákona mají majitelé zvířete 7 dní na nahlášení nalezeného psa. Po týdnu si pro Olive nikdo nepřišel. Bude převeden na nového správce. Je pravda, že pes měl trochu štěstí. Mnoho lidí volalo do útulku, kteří ho chtěli vzít domů.

Hlavní foto: storyfox.ru