V obtížných dobách se lidé musí sjednotit a spolupracovat. Ráno 24. srpna zazněl poblíž řeckého letoviska Antirio poplach - rodiče se o malou dívku nestarali a vítr jí odnesl na moře na nafukovacím jednorožci. Když přístavní úřady začaly upozorňovat nedaleké lodě, už ji nebylo vidět ze břehu.

Skutečnost, že velký nafukovací prsten měl tvar jednorožce a jasné barvy, které vystupovaly proti modrému moři, byla užitečná.

foto: lemurov.net

Záběry pořídili cestující na trajektu Salaminomachos, jejichž posádka spěchala dívce pomoci. Nikdo nevěděl, v jakém stavu je, protože to bylo velmi daleko od pobřeží.

foto: lemurov.net

Je to sebevražda spustit trajektovou rampu na volném moři. Námořníci měli štěstí na počasí a kromě toho to byl nejrychlejší způsob, jak se k dívce dostat, než vlny odnesly nafouknutou hračku pryč. Dávejte pozor na lano natažené přes rampu, která odřízne cestující, aby jim nezavazovali nebo nepřidávali na riziku.

foto: lemurov.net

Výsledkem bylo, že jak mladá cestovatelka, tak její milované jednorožecké kolo byly bez větších problémů zachráněny.

Zdroj: youtube.com

Ta dívka podle všeho měla lehký úpal, ale jinak byla v pořádku. Bude to vážný rozhovor s rodiči. Pokud jde o posádku trajektu, jen pokrčí rameny - každou sezónu to někoho na moře unese a musí být zachráněn.

Hlavní foto: lemurov.net