61letá Madonna je naprosto šťastná. V jejím osobním životě mohou být různé zvraty, ale vždy byly kolem děti, které šíleně miluje a je na ně hrdá. Dvě z nich jsou její dcera Lourdes a 17letý syn Rocco a adoptivní čtyři.

Rozhodnutí o adopci pro popovou hvězdu nebylo těžké. Aktivně se angažovala v charitě a po další cestě do Malavie se rozhodla rozšířit rodinu o pěstounské děti. foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

V jednom ze sirotčinců uviděla Davida a uvědomila si, že toto dítě je jejím osudem. Chlapec byl nemocný a velmi slabý a v Malawi byla šance na uzdravení malá. Madonna se velmi snažila, aby mu pomohla se zotavit, a začala shromažďovat papíry k adopci.

Ukázalo se, že všechno není tak jednoduché. Podle malawského práva může být péče věnována někomu, kdo v této zemi žil posledních 1,5 roku. Kromě toho byla Davidova babička a otec naživu, což také komplikovalo postup.

foto: lemurov.net

Zásluhy zpěvačky a její příspěvek k pomoci zemi nemohly zůstat bez povšimnutí - úřady země přispěly k tomu, že se Madonnina rodina rozšířila o další dítě.

Ukázalo se, že David byl velmi nadaný chlapec. Když si jeho matka všimla jeho fascinace fotbalem, okamžitě se s rodinou přestěhovala do Portugalska, kde našla pro svého syna vynikající fotbalovou školu.

Později byla Madonnina rodina rozšířena o další dítě - Mercy James. Nastávající matka se s ní setkala během návštěvy nemocnice. Dívka měla těžkou formu malárie. Tentokrát bylo přijetí také problematické a na pomoc se znovu dostal Mallawský prezident.

foto: lemurov.net

Ale diva tím nekončila. O několik let později si Madonna adoptovala další dvě děti - dvojčata Esther a Stellu.

foto: lemurov.net

Celý život žili v sirotčinci a bylo pro ně těžké zvyknout si na novou rodinu s novou rodinou. Láska a péče matky, bratrů a sestry jim však pomohla rychle se asimilovat.

Dvojčata milují hudbu a Madonna často zveřejňuje videa z nich na svých účtech na sociálních médiích.

foto: lemurov.net

V rozhovorech královna popu často zmiňuje, jak je hrdá na všechny své děti. Pro ně není hvězdou ani popovou divou, nýbrž prostě „mámou“.

Hlavní foto: lemurov.net