Štědrost a velkorysost se u lidí často nevyskytuje. Ale zvířata tyto pocity projevují mnohem častěji.

Malý zrzavý pes jménem Wisey žil celý život na ulici. Každý den musel hledat jídlo v popelnicích, někdy mu sympatičtí kolemjdoucí hodili kousek klobásy nebo kuřete. Dobrosrdečný Wisey však často trpěl kvůli lidem. Často ho bili, házeli po něm kameny a několikrát ho skoro přejeli kola aut, motocyklů a kol.

foto: storyfox.ru

Pes byl malý, ale měl velké srdce. Jednoho dne si Wisey všimla dívka jménem Christina. Byla odhodlána pomáhat zvířatům, která byla opuštěna.

foto: storyfox.ru

Christina miluje všechna stvoření s kníry a ocasy. Stará se o všechny v nouzi. Dívka pomohla Iveryho kočce, kterou zmrzačilo auto, a postarala se o kočku jménem Stevie, která při pouličních bitvách ztratila oko. Oslovila také oběť pruhovaných lupičů Maizy.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Proto nemohla Christina jen tak projít kolem hladové Wisey. Dívka se rozhodla psa nakrmit. Christina podala zrzavému dítěti kousek klobásy. Pes ji však nejedl. Wisey opatrně vzal klobásu mezi zuby a nesl ji za roh domu. Christina šla za psem.

foto: storyfox.ru

Tam za rohem dívka uviděla kočku ležíc oproti zdi. Byla vyčerpaná a zbitá. Pes přistoupil ke kočce a položil před ní klobásu. Wiseyův kamarád začal jídlo jíst s obtížemi. Christina dokonce dojala slzu.

foto: storyfox.ru

Vzala Wiseyho a jeho nešťastného přítele do svého útulku. Nyní jsou oba vyléčeni ze všech nemocí, krmení a odpočatí. Christina pro ně hledá nové majitele. O Wisey říká, že za mnoho let jednání se zvířaty neviděla psa tak roztomilého, laskavého a otevřeného jako je on.

Hlavní foto: storyfox.ru