Osmiměsíční dítě Theo má kamaráda. Je velký, plyšový, můžete si s ním hrát a spát spolu. A není to medvídek (pokud se tak rozhodnete z popisu), ale skutečný pes jménem Charlie. Tento veselý pár je vždy pohromadě.

Theo se spřátelil se svým mazlíčkem. Uživatelé internetu byli překvapeni skutečností, že Charlie pomáhá uspat dítě. Domácí mazlíček nahradí chůvu a ... deku. Podívejte se, jak sladce to dítě spí!

A pokud Theo najednou usnul v kočárku nebo nosiči, jeho přítel je vždy tam. A jak to může být bez polibku před spaním (olízne mu nos).

Theovi rodiče jsou fanoušci psů Goldendoodle. Jedná se o směs vyšlechtěnou od Golden Retriever a pudla. Rodina má tři čtyřnohé přátele. A každý z nich se již stal hvězdou sítě.

foto: baby.ru

foto: baby.ru

Theo se baví s chlupatými přáteli. A rodiče rádi podporují jakoukoli aktivitu.

Společná ochutnávka sušenek.

Podívej, Charlie, tohle je moře!

foto: baby.ru

Kdo mě prásknul mámě?

foto: baby.ru/

Malý Theo - mladý model. V jeho skříni je několik motýlků. Jsou také ve skříních jeho oblíbených.

foto: baby.ru/

Sledující Theových rodičů si někdy říkají, jestli se nebojí nechat dítě s tak velkým mazlíčkem (hmotnost dospělého Goldendoodle může dosáhnout 34 kg). Odpovídají, že Charlieho pes a jeho přátelé jsou ideálními společenskými psy. Jsou zábavní, milí, trpěliví. Nejlepší chůvičky.

foto: baby.ru/

Přes silnou srst je línání u Goldendoodle minimální. Psy je třeba česat 2-3krát týdně hřebenem se řídkými zuby. A musíte s nimi běhat a hrát si. Goldendoodle se neobejde bez fyzické aktivity.

Hlavní foto: baby.ru