Dvacetiletá kočka seděla velmi tiše, jako by doufala, že si pro něj někdo přijde a vezme ho domů

Šedá dvacetiletá kočka se jmenuje Diesel. Ve stáří skončil v útulku. Zvíře sedělo velmi tiše, jako by doufalo, že si pro něj někdo přijde a vezme ho domů. Byl zmatený, nevěděl, co ho čeká.

Předení slyšela milá dívka jménem Tracy ze záchranného týmu v Los Angeles. Dozvěděla se, že kočku majitelé vrátili do útulku, když se o ni už nemohli starat.

Tracy litovala toho mazlíčka a zveřejnila o tom příspěvek na Facebooku v naději, že se tato speciální osoba objeví, aby souhlasila s tím, že dá zvířeti domov a lásku. Nápad dívky byl úspěšný!

foto: storyfox.ru

Ve stejný den si Tais Yamamoto přečetla tento smutný příběh staré kočky. Dívka si koupila kočku už dříve, ale rozhodla se, že by měla pomáhat i domácím mazlíčkům, kterého nikdo nepotřebuje. Myslela si, že právě Diesel je ta kočka!

Tais si domluvila schůzku s dobrovolníky a další den šla pro domácího mazlíčka.

Dívka dorazila do útulku brzy a těšila se na setkání. Zaměstnanci přinesli kočku ve speciální tašce pro domácí mazlíčky a Tais ji vzala s sebou.

Teprve po návratu domů si dívka uvědomila, jak osamělý a zanedbaný je mazlíček.

foto: storyfox.ru

Diesel byl špinavý a jeho srst byla místy rozcuchaná. Vypadal velmi smutně, ale když ho nová majitelka vzala k veterináři, statečně vydržel všechny testy a uvědomil si, že mu lidé chtějí pomoci.

V novém domě kočka tiše obešla všechny pokoje a poté se před všemi schovala pod gauč v obývacím pokoji. Viditelně byl vyčerpaný, ale rád, že je na teplém a útulném místě.

foto: storyfox.ru

Diesel první noc špatně spal, ale byl rád, že má kolem sebe někoho, kdo mu bude dělat společnost.

Když druhý den veterinář odstřihl zbytečnou srst a dal kočce koupel, cítila se kočka jasně lépe. Diesel přišel domů jako úplně jiný mazlíček!

Je velmi milý a sedí na klíně své nové majitelky pokaždé, když leží na gauči. Dívka kočku vždy uklidní a řekne mu, že teď je jeho domovem a vždy to tak bude.

foto: storyfox.ru

Tais představila své původní kočce Diesela a zjevně jí nevadí jeho přítomnost.

Samozřejmě, zvířeti trvá trochu déle, než si zvykne na nový domov a bude se v něm cítit bezpečně, ale dívka si je jistá, že láska dokáže vyléčit naprosto cokoli!

Roztomilá starší kočka teď bude důstojně trávit zralá léta.

Hlavní foto: storyfox.ru