Lidé pracující pro indickou společnost Hare Krishna Exports si budou celý život pamatovat Diwaliho národní den! Vedoucí společnosti byl toho dne ke svým zaměstnancům nekonečně velkorysý. Připravil a dal svým nejlepším profesionálům následující dárky: 400 bytů a 1260 automobilů.

foto: kakao.im

Diamantový průmysl generuje obrovské výnosy. Společnost prodává své diamanty v 70 zemích po celém světě. Savji Dholakia je pohádkově bohatý a zaměstnancům vždy dává štědré dary.

foto: kakao.im

V roce 2014 dostaly stovky zaměstnanců své vlastní byty a auta jako dárky. Savji sám říká, že v příštích 5 letech poskytne všem svým zaměstnancům stejné zázemí.

foto: kakao.im

Miliardář má jedinečný přístup k životu a dělá mimořádné věci. Je to naprosto přísný otec a není zvyklý hýčkat děti. Jeho 21letý syn Dravya šel hledat práci s velmi minimálním základem a hotovostní rezervou pouze 7 tisíc rupií (2 000 korun). Kufry bohatého dědice obsahovaly pouze tři sady oděvů a předmětů osobní hygieny.

foto: kakao.im

Sám Dravya o tom řekl:

„Pocházím z bohaté a privilegované rodiny, jejíž členové jsou zvyklí dostávat, co chtějí, aniž by se dívali na cenu.“ Během této cesty jsem musel pochopit, jak si ostatní vydělávají peníze a jak žijí obyčejní lidé. Bylo pro mě velmi důležité zjistit, za co opravdu stojím.

foto: kakao.im

Hlavní foto: kakao.im